Otrdiena, 23.aprīlis

redeem Georgs, Jurģis, Juris

arrow_downwardZiemas sports

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma Pekinas olimpiskajās spēlēs izcīnījusi astoto vietu, Kendija Aparjode ierindojas 11.pozīcijā un Elīna Ieva Vītola ir 18.vietā, savukārt Natālija Gaizenbergere no Vācijas kļuva par trīskārtēju olimpisko čempioni.
8.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Par Pekinas olimpiskajās spēļu čempioniem distanču slēpošanas sprinta disciplīnā otrdien kļuva Jonna Sundlinga no Zviedrijas un norvēģis Juhaness Klēbo.
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma pēc Pekinas olimpisko spēļu trešā brauciena atkāpusies uz septīto vietu, savukārt Kendija Aparjode ierindojas 11.pozīcijā un Elīna Ieva Vītola ir 14.vietā.
Pekinas olimpisko spēļu zelta medaļu ātrslidošanā 1500 metru distancē otrdien ar jaunu olimpisko rekordu izcīnīja nīderlandietis Kjelds Nuiss, un Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs izcīnīja 24.vietu.
Slovēnija pirmdien izcīnīja pirmo olimpisko zelta medaļu tramplīnlēkšanas jaukto komandu sacensībās.
7.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma pēc Pekinas olimpisko spēļu otrā brauciena pakāpusies uz sesto vietu, savukārt Kendija Aparjode ierindojas devītajā pozīcijā un Elīna Ieva Vītola ir 11.vietā.
Ķīnas slidotājs Dzivei Reņs pirmdien izcīnīja Pekinas olimpisko spēļu zelta medaļu šorttrekā 1000 metru distancē.
Itāļu pieredzējusī ātrslidotāja Arianna Fontana pirmdien Pekinā otro reizi pēc kārtas kļuva par olimpisko čempioni šorttrekā 500 metru distancē.
Latvijas kamaniņu braucēji Eduards Ševics-Mikelševičs un Lukass Krasts sestdien Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja pirmo vietu pasaules junioru čempionātā (PJČ), bet komandu stafetē Latvijas vienība ieņēma trešo vietu.
29.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Martins Dukurs piektdien Sanktmoricas trasē Šveicē uzvarēja Pasaules kausa (PK) posmā skeletonā, 11.reizi izcīnot Pasaules kausu kopvērtējumā un 12.reizi uzvarot Eiropas čempionātā (EČ), kamēr Tomass Dukurs ieņēma septīto vietu.
14.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Mārtiņš Bots/Roberts Plūme piektdien eksperimentālajās Sprinta kausa sacensībās kamaniņu sportā ieņēma trešo, bet brāļi Juris un Andris Šici - ceturto vietu.
Martins Dukurs piektdien Sanktmoricas trasē Šveicē ir pārliecinošā vadībā Pasaules kausa (PK) posmā skeletonā, kas vienlaicīgi ir arī Eiropas čempionāts (EČ), bet Tomass Dukurs ieņem astoto vietu.
Latvijas kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis beidz 17 gadus ilgo kamaniņu braucēja karjeru, sportists otrdien paziņoja savā "Facebook" kontā.
11.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa septītā posma sacensībās un kļuva par kopvērtējuma līderi, kamēr Tomass Dukurs bija piektajā vietā.
7.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņu braucēju duets Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa sestajā posmā, kamēr Juris un Andris Šici piedzīvoja kritienu un ieņēma 18.vietu, taču saglabāja līderpozīciju kopvērtējumā.
1.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas bobslejs pilota Oskara Ķibermaņa pilotētais četrinieks svētdien Altenbergas trasē Pasaules kausa posmā četriniekiem ieņēma piekto vietu.
19.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma svētdien Īglsas trasē Austrijā izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa piektā posma sacensībās, kamēr Elīna Ieva Vītola bija 19.pozīcijā.
Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode treniņā ir tikusi pie lūzuma pēdā un jau ir ceļā uz Latviju, lai veiktu padziļinātas pārbaudes, ziņu aģentūrai LETA atklāja Latvijas kamaniņu izlases menedžeris Kristaps Mauriņš.
18.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici sestdien Īglsas trasē Insbrukā Pasaules kausa kamaniņu sportā piektajā posmā izcīnīja otro vietu, bet Mārtiņš Bots/Roberts Plūme ierindojās desmitajā vietā.
Latvijas sieviešu kērlinga izlase sestdien Leivārdenā cīņā par vietu Pekinas olimpisko spēļu turnīrā piekāpās Dienvidkorejai un nekvalificējas spēlēm.
Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Pasaules kausa piektā posma sacensībās Altenbergas trasē izcīnīja pirmo vietu, bet Tomass Dukurs ieņēma astoto vietu.
17.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas skeletonists Martins Dukurs Pasaules kausa ceturtā posma sacensībās Vinterbergas trasē izcīnīja ceturto vietu, bet Tomass Dukurs ieņēma septīto pozīciju.