Ziemas sports: Martins Dukurs: Lielākais prieks par tēvu 1 komentāri
 
Ziemas sports

Martins Dukurs: Lielākais prieks par tēvu

 
Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency

"Bija grūti atrasties un startēt kopā ar sportistu, uz kuru krīt tik smaga aizdomu ēna," pēc Starptautiskās olimpiskās komitejas pieņemtā lēmuma par dopinga lietošanu atņemt Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīto pirmo vietu krievu sportistam Aleksandram Tretjakovam portālam Sportacentrs.com sacīja Martins Dukurs.

"Kaut novēloti, bet man ir patiess prieks par taisnīguma izcīnīšanu! Bija grūti atrasties un startēt kopā ar sportistu, uz kuru krīt tik smaga aizdomu ēna, tāpēc ātrāk gribējās sagaidīt lēmumu, lai ir skaidrība," īsā komentārā Sportacentrs.com sacīja Martins Dukurs.

AP/ SCANPIX

Pieckārtējais pasaules čempions gan norādīja, ka patiesībā lielāks gandarījums ir nevis par paša godīgā ceļā parādīto sniegumu, bet gan par tēvu un treneri Daini, kurš allaž publiski iestājies par godīgu cīņu: "Vislielākais prieks man ir par mūsu "vecāko"!"

Dainis Dukurs jau iepriekš pauda gandarījumu par SOK pieņemto lēmumu. Tiesa, abu sportistu tēvs bažījās par to, vai Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija nenostāsies Krievijas pusē, jo organizāciju ar lielvalsti esot finansiāla rakstura saikne.

Zelta medaļas un čempiona titula juridiskā atņemšana Tretjakovam vēl negarantē zelta un bronzas medaļu pasniegšanu brāļiem Dukuriem - par to vēl atsevišķi lems Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija.

Startēšana kopā ar Tretjakovu gan brāļiem Dukuriem nebeigsies - jau šonedēļ norisināsies Pasaules kausa trešais posms, un Krievijas puse pavēstījusi, ka Tretjakova plānus SOK piešķirtā mūža diskvalifikācija no olimpiskajām spēlēm šobrīd nemainīs.

Komentāri [1]
#
oskars 23.novembris 2017 10:40 atbildēt
Tad jau valstij ir japarskata premijas Dukuriem un jaorganize olimpiska cempiona sagaidisana lidosta ? Bet ja godigi , tad Martins ir spejigs uzvaret olimpiade ari bez SOK lemuma . Un galigi nav saprotams kapec to visu dara pec 4 gadiem , vai tiesam nav iespejams to visu parbaudit paris dienas pec starta ? Savadak tas viss baigi izskatas pec aferas ....
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers