arrow_right_alt Sports \ Ziemas sports

Ķibermanis un Miknis izcīna trešo vietu EK ceturtajā posmā

© Romāns Kokšarovs, F64 Pgoto Agency

Latvijas bobsleja divnieks Oskars Ķibermanis / Matīss Miknis šodien ieguva trešo vietu Eiropas kausa ceturtajā posmā, kas risinās Vācijās trasē Kēnigzē. Ralfs Bērziņš / Kaspars Berzinskis tikmēr palika vien 27. pozīcijā.

Kēnigzē divnieku posmā piedalījās 35 ekipāžas. Pirmā braucienā Oskars Ķibermanis / Matīss Miknis (50.36, +0.45) ieņēma piekto vietu, savukārt Ralfs Bērziņš / Kaspars Berzinskis (51.94, +2.03 ) nekvalificējās otrajam braucienam, kur tika 20 labākās ekipāžas.

Otrajā braucienā Ķibermanis / Miknis (50.41, +0.12) uzrādīja otro labāko laiku un abu piegājienu summā (1:40.77, +0.57) ierindojās trešajā vietā. Tikmēr sacensību uzvarētāji bija labākie abos braucienos.

Ceturtajā posmā uzvaru izcīnīja vācieši Rihards Elzners / Aleksandrs Šillers (1:40.20), uz pjedestāla otrā pakāpiena tika čehi Dominiks Dvorāks / Jakubs Noseks (+0.44), savukārt latvieši (+0.57) nopelnīja bronzu.

Kā jau ziņots, Eiropas kausa pirmie divi posmi notika Siguldā, kur mūsējie savāca bagātīgu medaļu ražu. Savukārt trešajā posmā Kēnigzē latviešiem neizdevās tikt uz pjedestāla. Latvijas vadošais pilots Oskars Melbārdis turpina atkopties pēc muguras operācijas.

Eiropas kausa divnieku kopvērtējumā Oskars Ķibermanis saglabā līderpozīciju, bet Uģis Žaļims atkāpjas uz piekto pozīciju. Rīt notiks sacensības četriniekiem.