"Dinamo" pilnīgs fiasko pret "Yugra", piedzīvojot savu 6. zaudējumu pēc kārtas

© Romāns Kokšarovs, F64 Photo Agency

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) divu vājāko komandu duelī Rīgas "Dinamo" piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas, ar rezultātu 1:2 pagarinājumā piekāpjoties Hantimansijskas "Yugra". Rīdzinieku labā vienīgos vārtus pirmā perioda beigās guva aizsargs Ansi Salmela.

Pirmās 20 minūtes ar vārtu guvumu noslēdz "Dinamo" aizsargs Anti Salmela

Kārtējo maču pēc kārtas Rīgas "Dinamo" sastāvā laukumā izgāja tikai 18 gadu vecais Daniels Bērziņš, kurš šoreiz aizstāja rezervē palikušo pieredzējušo Gintu Meiju.

Spēles sākumā ļoti aktīvi pretinieku zonā uzbrukumus veidoja rīdzinieki, tomēr "Yugra" ar lielām grūtībām, taču vairākas minūtes spēja veiksmīgi atsisties, nosargājot savu cietoksni neskartu. Sestajā minūtē viesi savu situāciju pasliktināja ar ļoti muļķīgu sodu par sešu laukuma spēlētāju vienlaicīgu atrašanos uz ledus.

Romāns Kokšarovs, F64 Photo Agency

Rīdzinieku spiediens tika pa īstam apslāpēts vien desmitajā minūtē, kad pretinieku zonā cīņā pie borta noraidījumu par turēšanu sev nopelnīja Ņikita Jevpalovs. Nākamajās divās minūtēs ar ļoti spēcīgiem metieniem vairākus saasinājumus pie Jāņa Kalniņa sargātajiem vārtiem izveidoja Veli Mati Savinainens. Vienu no soma metieniem ļoti sāpīgi bloķēja aizsargs Kristaps Zīle, kurš tikai ar grūtībām spēja pamest laukuma robežas.

Mazākuma laikā pretuzbrukumā divi pret vienu viesu aizsargu aizskrēja Brendons Makmilans un Māris Bičevskis, tomēr noslēdzošā piespēle izgāzās, uzbrucējiem pie metiena nenonākot.

Perioda atlikušajā daļā aktīvu spēli demonstrēja Miks Indrašis, Gunārs Skvorcovs, kā arī Ņikita Jevpalovs, kurš 11 sekundes līdz pārtraukumam "Yugra" vārtu priekšā izdarīja lielisku piespēli brīvajam Ansi Salmelam, kurš ar metienu jau tukšā viesu cietoksnī panāca 1:0 Rīgas "Dinamo" labā.

Atlikušajās 11 sekundēs iespēja panākt 2:0 bija Denijam Kristo, tomēr vārtos labi darbojās "Yugra" vārtsargs Timurs Biļalovs.

Otrajā trešdaļā joprojām pārsvars "Dinamo", tomēr rezultāts uz tablo paliek nemainīgs

Pēc 15 minūšu pārtraukuma "Dinamo" ieguva savu otro vairākuma iespējo šovakar, viesu hokejistam Antonam Koroļovam izraidot ripu pāri aizsargstiklam. Skaitliskā vairākums sākums rīdziniekiem izdevās pagalam blāvs, labākām izdevībām izcelties rodoties jau pēc noraidītā spēlētāja iznākšanas laukumā. Roberta Lipsberga no vārtu priekšas raidītā ripa izspurdza cauri "Yugra" vārtsarga Biļalova kājsargiem, šķietami slīdot vārtos, tomēr pēdējā brīdī "Yugra" komandu glāba zviedru aizsargs Niklass Burstroms.

Otrā perioda turpinājumā saņemties spēja "Yugra", tomēr līdzīgs hokejs neritēja pārāk ilgi, jo perioda noslēgumā dominanci laukumā atguva dinamieši, bīstamus metienus izdarot Brendonam Makmilanam un Ņikitam Jevpalovam. Spēles otrā nogriežņa beigās lieliska iespēja dubultot "Dinamo" pārsvaru bija Frenkam Razgalam, kura no tuvas distances mestā ripa iestrēga zem Biļalova kājsarga.

"Yugra" atspēlējas un iegūst pārsvaru, mačam nonākot līdz pagarinājumam

Pēdējo trešdaļu ar vairākumu iesāka "Yugra", 42. sekundē to viesiem arī izmantojot, kad nepiesegts uz zilās līnijas slidojumā bija palicis Pāvels Varfolomejevs, kurš izgājienā viens pret viens pārspēja Jāni Kalniņu.

Rīgas "Dinamo" - Hantimansijskas "Yugra" 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)

Vārti: 19:49 Salmela (Jevpalovs) 1:0, 40:42 Varfolomejevs (Ugoļņikovs, Pestuško, vair.) 1:1, .