Hokejs: Latvijas karavīri hokeja spēlē tiksies ar Kanādas vadītās grupas karavīriem 2 komentāri
 
Hokejs

Latvijas karavīri hokeja spēlē tiksies ar Kanādas vadītās grupas karavīriem

 
Ilze Zvēra, F64 Photo Agency

Svētdien, 24.septembrī, plkst.17 Volvo sporta centra ledus hallē Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes karavīri hokeja spēlē tiksies ar Kanādas vadītās kaujas grupas karavīriem.

NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu vada Kanāda, un to veido vairāk nekā 1000 karavīru no Albānijas, Itālijas, Kanādas, Polijas, Slovēnijas un Spānijas.

Pērn NATO samitā Varšavā NATO valstu un valdību vadītāji apstiprināja vienošanos par daudznacionālo bataljona līmeņa kaujas grupu izvietošanu Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā. Kaujas grupu izveides un izvietošanas mērķis ir veicināt NATO īstenoto atturēšanu un stiprināt alianses aizsardzību.

Komentāri [2]
#
Sulīgā Anda 23.septembris 2017 18:22 atbildēt
Karš. Orgasms un onanēšna kara laikā. Fapošana pie līķu kaudzes. Bauda no cilvēku galināšas! Cilvēka pārvēršana slepkavā! Tas taču ir superīgais karš! Karot ir forši! Un karavīri tankos fapo. Un kulminē, kad kādu nogalina. Tanka stobrs ir kā daikts. Tas arī šaudās.... Citi lidmašīnās un kuģos ta dara... Karš. Cilvēce spēlē kariņu.... Elites dāmas bužina pežiņas tautas asinīs.
 
#
sausais Andis » Sulīgā Anda 23.septembris 2017 19:11 atbildēt
Lai tas viss nenotiktu, šeit ir NATO vīri. Gan letiņi , gan draugi.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers