Desmitais zaudējums pēc kārtas: "Dinamo" izbraukuma noslēgumā vārtus negūst

© Romāns Kokšarovs / f64

Desmito zaudējumu pamatlaikā pēc kārtas piedzīvoja Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas piecu maču izbraukuma sērijas noslēgumā ar 0:2 piekāpās Ņižņekamskas "Neftekhimik". Pēdējoreiz pie punktiem izdevās tikt 28. augustā.

Rīgas "Dinamo" hokejisti, kuri Kontinentālās hokeja līgas kopvērtējumā ieņem pārliecinošu pēdējo vietu, izbraukuma sērijas pēdējo dueli sāka bez pārliecības, daudz vairāk laika pavadot aizsardzības zonā, kamēr laukuma otrā galā ar kombināciju izveidošanu nevedās.

Līdz pirmajam vārtu guvumam bija jāgaida 15 minūtes - Ņižņekamskas "Neftekhimik" panāca 1:0. Situācija nevēstīja neko ļaunu, jo metiens no kreisās malas lidoja garām vārtiem. Taču aiz vārtiem atlēkušo ripu savāca Iļja Arkalovs, kurš uzreiz pamanīja Pāvelu Kuļikovu, un viņa netraucētais metiens no vārtu priekšas, kaut blakus atradās pat četri rīdzinieki, sasniedza mērķi.

Modinātāja zvans palika bez ievērības, taču Rīgas "Dinamo" izdevās izturēt laukuma saimnieku spiedienu, turklāt otrās trešdaļas viducī beidzot tika izveidotas vairākas iespējas. Labākais moments bija Denijam Kristo, kurš izgājienā divatā pret vienu meta pats un savāca atlēkušo ripu, tomēr trāpīja pa stabu. Uzreiz ripa nonāca līdz Tīdžejam Galjardi, bet viņa metiens tukšos vārtos tika bloķēts.

Un nepilnas piecas minūtes līdz otrajam pārtraukumam Ņižņekamskas "Neftekhimik" dubultoja pārsvaru. Atkal izdevās ripu no aizvārtes nogādāt līdz vārtu priekšai, un izveicīgākais bakstītājs bija Pāvels Zdunovs. Neskatoties uz Rīgas "Dinamo" vārtsarga Džastina Pītersa protestiem par pretinieka atrašanos vārtsarga laukumā, vārtu guvums tika ieskaitīts - 2:0.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā Rīgas "Dinamo" vairākumā izveidoja divas labas iespējas, bet Uvja Balinska un Miķeļa Rēdliha metieni lidoja pāri laukuma saimnieku vārtiem. Sekoja vēl viens vairākums, taču vēl labāks moments bija Ņižņekamskas "Neftekhimik" - Georgijs Pujacs izlaida ripu no zonas, un Ildars Šiksatdarovs izgāja vienatnē pret Pītersu, tomēr duelī uzvarēja rīdzinieku vārtsargs.

Pēdējās minūtes Rīgas "Dinamo" aizvadīja ar tukšiem vārtiem un sešiem laukuma spēlētājiem, abas komandas izmantoja pusminūtes pārtraukumus, taču rīdzinieku glābšanās misija bija nesekmīga. Otro reizi sezonā nācās piedzīvot sauso zaudējumu - 0:2.

Nākamajā nedēļā Rīgas "Dinamo" aizvadīs divas spēles savā laukumā - pirmdien pretī stāsies Artūrs Kulda un Pekinas "Kunlun Red Star", bet trešdien duelis pret Oskaru Bārtuli un Vladivostokas "Admiral".