arrow_right_alt Sports \ Hokejs

Bārtuļa "Admiral" piekāpjas KHL līderim SKA

© Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Vladivostokas "Admiral" savā laukumā piekāpās Latvijas izlases kādreizējo kapteiņu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajam līgas līderim Sanktpēterburgas SKA (1:4).

Vladivostokas mača pirmajā periodā uz spēcīgo armijnieku fona vietējā komanda izskatījās pieticīgi. 11. minūtē pēc skaistas izspēles vārtus guva vareno ciemiņu superzvaigzne Pāvels Dacjuks (0:1). Perioda izskaņā "jūrnieki" izturēja lielo skaitlisko mazākumu un izpelnījās daudzo skatītāju vētrainas ovācijas.

Otrajā periodā spēle izlīdzinājās, un mājinieki brīžam darbojās pat aktīvāk. 38. minūtē nepiesegtā armijnieka Antona Belova šāviņš nokļuva "jūrnieku" cietoksnī (0:2). Laukuma saimnieki nejutās pelnījuši šādu pavērsienu, taču rezultāts uz tablo bija tāds, kāds tas bija.

Trešā perioda sākumā viesu uzbrucējs Ņikita Gusevs iemeta vēl vienu ripu, un mājinieku cerības saruka līdz minimumam. 48. minūtē vladivostokietis Maksims Kazakovs rezultāta starpību samazināja, taču vēl tuvāk tikt neizdevās. Pēdējā minūtē SKA leģionārs Jarno Koskiranta ripu raidīja mājinieku tukšajos vārtos (1:4). Sanktpēterburgas klubs izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas.

"Admiral" latviešu aizsargs un kapteinis Oskars Bārtulis laukumā bija 25:46 minūtes (otrais lielākais laiks mačā) un trīs reizes meta pa vārtiem. Kā pēdējos mačos ierasts, mūsējais darbojās pirmajā aizsargu pārī ar amerikāni Džeimsu Visnevski. Bārtulis šajā sezonā sakrājis 3 (2+1) rezultativitātes punktus.

Pēc šodienas spēles "Admiral" paliek Austrumu konferences sestajā pozīcijā, savukārt SKA nostiprinās turnīra tabulas pirmajā vietā.