"Dinamo" uzvar jau otrajā spēlē pēc kārtas

© Sportacentrs.com

KHL regulārā čempionāta kārtējā mačā šovakar Rīgas „Dinamo” hokejisti „Arēnā Rīga” ar 3:2 "bullīšos" uzvarēja Omskas „Avanagrd”, pirmoreiz šosezon izcīnot panākumu divos mačos pēc kārtas.

Mača sākumā aktīvāk uzbruka laukuma saimnieki, kuriem izdevās arī nopelnīt vairākumu, taču divu minūšu laikā vārtu gūt neizdevās. Pirmās trešdaļas otrajā pusē arī rīdziniekiem nācās spēlēt mazākumā un, lai gan „Avangard” uzbrukumi bija ļoti bīstami, vārtos teicami darbojās Jakubs Sedlāčeks. Perioda izskaņā „Dinamo” vēlreiz ieguva tiesības uz vairākumu un 17. minūtē rezultāts tika atklāts, savus pirmos vārtus KHL gūstot Čejam Genovejam – 1:0.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē ritēja līdzīga cīņa, bet labākā izdevība gūt vārtus bija viesiem, taču lieliski atkal spēlēja Sedlāčeks. Arī perioda vidū pie mājinieku vārtiem bija karsti un čehu vārtsargam ne reizi vien bija jāglābj sava komanda, tomēr trešdaļas beigās vienā no „Dinamo” uzbrukumiem Marcels Hosa izkārtoja teicamu metiena pozīciju Kristapam Sotniekam, kurš dubultoja rīdzinieku pārsvaru – 2:0.

Trešajā periodā bija aizritējušas tikai 66 sekundes, kad Ņikitas Pivcakina mestās ripas lidojuma virzienu veiksmīgi pamainīja Aleksandrs Perežogins, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam – 2:1. Drīz pēc tam rīdziniekiem neizdevās realizēt vairākumu un atjaunot pārsvaru divu vārtu pārsvaru, bet trešdaļas vidū komandas apmainījās bīstamiem momentiem. Nepilnas piecas minūtes līdz spēles beigām divu minūšu noraidījumu nopelnīja Miķelis Rēdlihs, atstājot laukuma saimniekus četratā. Laukuma saimnieki mazākumu izturēja, bet trīs sekundes līdz pamatlaika beigām Deniss Paršins nopelnīja soda metienu uz "Dinamo" vārtiem, kuru pats arī realizēja.

Mača papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā ar precīziem metieniem apmainījās Čads Kolariks un Lauris Dārziņš, bet Paršinam otro reizi vakarā pārspēt Sedlāčeku neizdevās. Miķelis Rēdlihs bija precīzs (3:2), bet Jevgeņija Mozera metienu atvairīja Sedlāčeks.