arrow_right_alt Sports \ Futbols

Rudņevs pamatsastāvā atgriežas ar vārtiem un uzvaru

© Scanpix

Vācijas Bundeslīgas 21. spēļu kārtas mačā šodien Latvijas uzbrucējs Artjoms Rudņevs ar vārtu guvumu palīdzēja „Hamburger SV” savā laukumā ar 3:2 pārspēt Menhengladbahas „Borussia” un izcīnīt pirmo uzvaru pēdējās septiņās spēlēs.

28 gadus vecais Artjoms Rudņevs pirmoreiz šajā sezonā izgāja laukumā Hamburgas komandas pamatsastāvā un guva savus otros vārtus šosezon. Pirmos vārtus viņš bija guvis 30. janvāra mačā pret „Stuttgart” (1:2), kas viņam bija tikai otrā spēle šajā sezonā. Šodien gūtie vārti kļuva par 19. vārtu guvumu Rudņeva Bundeslīgas karjerā, kuras laikā aizvadīti 84 mači „Hamburger SV” un „Hannover 96” rindās.

Spēles 14. minūtē Menhengladbahas „Borussia” vadībā pretuzbrukumā izvirzīja amerikāņu aizsargs Fabiāns Džonsons, bet 38. Minūtē rezultāts kļuva neizšķirts, kad bumbu savos vārtus ieraidīja cits viesu aizsargs, austrietis Martins Hinteregers. Aizritēja tikai trīs minūtes, kad „Hamburger SV” vārtsargs Renē Adlers ievadīja bumbu spēlē un tā, šķērsojusi gandrīz visu laukumu, nonāca pie Rudņeva, kurš ar teicamu sitienu vārtu tālajā stūrī panāca 2:1 mājinieku labā.

Mača 80. Minūtē Hamburgas kluba horvātu pussargs Ivo Ilicevičs palielināja mājinieku pārsvaru, bet 88. Minūtē brazīliešu uzbrucējs Rafels atkal samazināja hamburgiešu pārsvaru līdz minimumam. Tomēr atlikušajā laikā „Hamburger SV” nosargāja savu pirmo uzvaru kopš 28. novembra, kad viesos ar 3:1 tika pārspēts Brēmenes „Werder”.

Ar 26 punktiem 21 mačā „Hamburger SV” pakāpās uz 11. vietu Bundeslīgas kopvērtējumā. Otrā šīsdienas Budeslīgas spēlē kopvērtējuma līdervienība Minhenes „Bayern” izbraukumā plkst. 18:30 tiksies ar „Augsburg” futbolistiem.