Bertānam 17 minūtēs tikai trīs metieni

© Spurs.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Sanantonio ''Spurs'' šonakt pārbaudes spēlē ar rezultātu 98:103 piekāpās Orlando ''Magic'', kamēr latviešu basketbolists Dāvis Bertāns tika pie itin liela spēles laika.

Lielāko spēles daļu laukumā risinājās līdzīga spēle, nedaudz biežāk pat vadībā bija ''Spurs'', bet pagalam vāji Sanantonio nospēlēja pēdējo ceturtdaļu, kuru zaudēja ar 13 punktu deficītu (13:26), visā spēlē atzīstot pretinieku pārākumu ar rezultātu 98:103.

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes, kas bija sestais lielākais spēles laiks komandā. Dāvja rēķinā divi punkti (divpunktnieki - 1/2, tālmetieni - 0/1), viena atlēkusī bumba un viena kļūda. Ar Dāvi laukumā ''Spurs'' iemeta par pieciem punktiem vairāk nekā pretinieki.

Jāpiemin, ka ''Spurs'' spēlēja bez savas komandas līdera Kavai Lenarda, tikmēr rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Lemarkuss Oldridžs. ''Magic'' rindās 27 punktus pretinieku grozā salādēja Ārons Gordons.

Tikmēr 55 no komandas 96 punktiem ''Thunder'' uzvarā (96:86) pār Denveras ''Nuggets'' sameta Oklahomsitijas kluba lielais trijnieks - Rasels Vestbruks (20), Pols Džordžs (19) un Karmelo Entonijs (16). Vestbruks pievienoja septiņas rezultatīvas piespēles, Džordžam 11 atlēkušās bumbas, bet Entonijam deviņas.

Neveiksmi pret Čikāgas ''Bulls'' piedzīvojusi pēdējo gadu NBA fināliste Klīvlendas ''Cavaliers'' (94:108). Īpaša spēle Derikam Rouzam, kurš tieši Čikāgā aizvadīja karjeras labākos gadus. Ar 17 punktiem ''Cavaliers'' rezultatīvākais bija Lebrons Džeimss, bet Rouzs pievienoja 13+5+5. ''Bulls'' sastāvā ar 28 punktiem un 11 bumbām zem groziem izcēlās Džastins Holidejs.