Sports: Melbārdis: "Kauns no komandas biedriem, ka viņus pievīlu" 4 komentāri
 
Sports

Melbārdis: "Kauns no komandas biedriem, ka viņus pievīlu"

 
F64

Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis pēc Phjončhanas olimpisko spēļu četrinieku sacensībām izteicās, ka tā nav nejaušība, ja abās sacensībās otrajā braucienā tika pieļauta identiska kļūda.

"Īsāk sakot, man ir kauns. Saistībā ar paveikto, par nestabilajiem vakardienas braucieniem," bargs pret sevi ir Oskars. "Kauns no komandas biedriem, ka viņus pievīlu. Bet tāda ir dzīve. Prieks, ka cīnījāmies līdz galam un darījām ko varējām. Arī piektā vieta olimpiskajās spēlēs ir jāizcīna. Diži augstāk neesam šosezon bijuši. Jāņem tas, kas ir, un par to jāpriecējas."

Scanpix

"Izskatās, ka maksimums varējām izspiest trešo vietu," uzskata Melbārdis. "Būs jādomā, jo kaut kas nav kārtībā. Tā nav nejaušība, ka abās disciplīnās otrajā braucienā pieļāvu identisku kļūdu. Tā ir viela pārdomām."

"Šodien pirmais brauciens bija samocīts, bet otrais varētu būt labākais no četriem," secina pilots. "Tagad emocijas jānomet malā un jāpadomā. Mājupceļā būs deviņu stundu lidojums. Tad varēs kārtīgi padomāt. Manuprāt, tā nav nejaušība. To es sev divus trīs mēnešus nepiedošu. Man ir žēl, ka vienā virāžā noraku pēdējo četru gadu darbu. Tas bija viens mirklis."

"Par trasi neko sliktu nevaru teikt. Otrā virāža ir izaicinājums. Divniekos 50% gadījumu nevarēju to treniņos izbraukt, tāpēc arī mačos tur braucu ar uztraukumu. Četrinieku treniņos viss bija kārtībā, bet mačos... Kaut kas nav kārtībā. Iespējams, trūka koncentrēšanās."

Komentāri [4]
#
tedis 25.februāris 2018 11:21 atbildēt
Ja Latvija spētu turēties Norvēģijas līmenī ,tad mums vajadzētu iegūt 13 medaļas kopā.(1,94 miljoni iedz. : 146000 (katra norv. medaļa) = 13 ). Lai priekšnieki domā ,ka tas būtu iespējams ...
 
#
tedis 25.februāris 2018 11:15 atbildēt
Uzvarēja tie kuri 4x brauc stabili ātri. Pat korejietim ar 17 vietu 4 braucienā - sudrabs. Tomēr der atcerēties ,ka D-Koreja ir 51 -a miljonu cilvēku valsts ar 9 (!) vietu pasaules ekonomikā .Starp mazajām valstīm Latvija ir ļoti laba.Tomēr medaļu spogulis ir ļoti īpatns. Norvēģija sit visus rekordus un katru medaļu iegūst uz 146 tūkstošiem iedzīvotāju ,ASV -uz 14 miljoniem !!!
 
#
Vecis 25.februāris 2018 10:51 atbildēt
Beidz ļurinăt! Vajadzēja izdarīt un nevis pievilt!
 
#
.......... » Vecis 25.februāris 2018 12:11 atbildēt
Kads sakars te ar pievilsanu,ja Prusis pateica ka musu slieces ir no akmens laikmeta.
Vari stumt ka gribi un rezultata nau,bet uz Vaciesiem un ASV strada visa AUTO industrija un kas tagad drese KOREJU .
Dievs vinu zina,ko jus ar sadu politiku darisiet Latvijas velesanas .
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers