Sports: Vai par šo izgājienu olimpiskais slēpotājs būtu pelnījis īpašu zelta medaļu? 4 komentāri
 
Sports

Vai par šo izgājienu olimpiskais slēpotājs būtu pelnījis īpašu zelta medaļu?

 
EPA / Scanpix

Spriežot pēc visa, Olimpisko spēļu organizatoriem laiks padomāt par jaunu medaļu kategoriju, kurā apbalvot par interesantāko ārpus sacensībām.

Šogad gados jaunākie sportisti bijuši īpaši aktīvi un asprātīgi sociālajos tīklos. Viņu vidū ir arī Šveices slēpotājs Fabians Bošs.

Tā kā viņa starts slopestyle vīriešiem būs vien svētdien, 20 gadus vecais sportists laiku lieki netērējis un to labi pavadījis Phjončhanā.

To labi redzam viņa Instagram publicētajā video, kur Bošs pārvietojas ar eskalatora palīdzību, tomēr kāpņu vietā izmanto margu.

Tas izskatās varen absurdi un parāda, cik stiprs ir Šveices talants.

A post shared by Fabian Bösch (@buhsch) on

Komentāri [4]
#
īpaši stulbs 18.februāris 2018 17:20 atbildēt
Tāda karāšanās jau nu gan ne par kādu baigo stiprumu neliecina. Pat es tā varētu.
 
#
Vārds 16.februāris 2018 1:51 atbildēt
Ņemot vērā tur izdalīto prezervatīvu skaitu , daudzi no viņiem ir pelnījuši īpašas medaļas .... arī , droši vien , oficiālā ''haļavščiku'' delegācija .
 
#
ha,ha, ha 15.februāris 2018 22:31 atbildēt
Pasaules biznesmenis Susurs arī šeit savas dzēruma gudrības bārsta....
 
#
Mr. Susurs 15.februāris 2018 20:24 atbildēt
Es sheit atrodos tikai tadel , ka slhlaku nepublice Cilvecins izdarija elementaru lietu, ko katrs n Dzinkanas mak ar daudz nopietnaku sporta inventaru. Nu kadel ir jacenshas klut sliktakiem , kadi esat. Es varu but sliktais zhurmalists. Es tikai diena srakstu ap 2 lappusem rkastu, kamer zhirnalists dzemde pirdienu Okeana. Nu ja jau tadas problemas ar rakstishanu esmu gatavs Jums paris slejas pierakstit. Honorars nav vajadzigs. Pec 3 gadiem atdosiet paradus reklamraksta veida. Domajiet man vairak par visiem vajag to taisnibu. Tas ir vajadzigs Jums. Susurs ir maza ausaina pele ar loti lielam ausim. Pele var visu dzivi dzivot Brazilija, bet tomet ir vakadzigs savs ieguldijums mana dzimtene. nedaudz ar naudu, bet divreiz vairak ar smagiem vardiem. Emigtacija impotenti neko nesasniedz. Emigracija sasniedz limeni tie, kas ari Latvija vinu var sasniegt. Un man nedaudz mankarigs niluks. Nebus Latvijas un latvieshu . Nebus ari manas etnografiskas grupas
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers