Sports: Olimpisko spēļu fani vienprātīgi secinājuši - šī ir visu laiku seksīgākā kērlingiste 19 komentāri
 
Sports

Olimpisko spēļu fani vienprātīgi secinājuši - šī ir visu laiku seksīgākā kērlingiste

 
SIPA / Scanpix

Pie bronzas medaļas jauktajā pāru kategorijā kērlingā tikusī Krievijas sportiste Anastasija Brizgalova guvusi vērību ar ne tikai savu sportisko sniegumu.

Sociālajos tīklos nebeidz priecāties par Brizgalovas vizuālo pievilcību un vairums nemaz neslēpj - kērlingam seko līdzi tikai tāpēc, ka tur startē simpātiskā krieviete, norāda Lenta.ru.

Krievijas mediji arī priecājas, ka sportiste guvusi tādu atzinību ne vien stiprā, bet arī daiļā dzimuma skatītāju vidū, jo tas dodot uzmanību arī pašam kērlingam.

''Anastasija Brizgalova var mani stumdīt pa ledu, kad vien vēlas,'' tvīto kāds kērlinga skatītājs.

Citi tikmēr salīdzina krievu meiteni ar Andželinu Džolī vai Meganu Foksu, norādot, ka Brizgalova būtu kā radīta kļūt par Džeimsa Bonda meiteni.

Komentāri [19]
#
E* 13.februāris 2018 22:15 atbildēt
Nav nemaz tik pretīga, glītāka par mani jau nu būs!
 
#
Mr.Susurs » E* 13.februāris 2018 22:22 atbildēt
Neesi tik parliecinata :) neaizmirsti, ka katrs cilveks redz savadak vienas un tas pashas lietas. Jo isteniba pat es neredzu kada izskatas shi sieviete, un ari tu neredzi. Tavas smadzenes no acs impulsiem, tev izdoma, kada vina izskatas. Tieshi tadel ari dzeruma visas sievietes ir superskaistas. Smadzenu impulsi sdrada nedaudz savadak :))) Nav ne skaistu, ne nesimpatisku cilveku. Jo katrs no mums cilveku redz savadak. Un ne tikai cilveku, bet pat ielu, dabu, savas majas...P.S. Ja tevi kads ari nosauc par krokodilu, tas, galigi nenozime, ka tu tada esi. Vienkarshi cilveks redz tevi tadu, bet simts citi tevi redz, ka skaistuli..
 
#
Mr.Susurs » E* 13.februāris 2018 22:28 atbildēt
Cilveki ari Pakasso redz supermakslu. Bet man nav psihisko traucejumu smadzenem , ka Pikasso, un nav tadu smadzenu traucejumu, ka vina makslas cienitajiem. Un mana acs redz tikai pilnigako jhaoitismu un murgu vina gleznas. P.S. Nu tas es tev , ka piemeru iedevu, ka vienas lietas cilveki redz dazhadi...
 
#
rommels 13.februāris 2018 21:52 atbildēt
amurs sākas vēlāk!skūpsts ir aizliegts!
 
#
Smaids 13.februāris 2018 21:52 atbildēt
Skatījāmies un pirmo reizi priecajāmies par krievu sportistiem. Ļoti simpātisks pāris. Meitene tiešām apburoša.
 
#
Mr.Susurs 13.februāris 2018 20:51 atbildēt
Starp citu lai man NRA portals izskaidro, ka Krievijas sportiste pie medalam vareja tikt, ja Dienvidkoreja nav Krievijas sportistu ? Nav ko tulkot visadas lenta.ru Vini ari plikpauraino Putinu ir par pashu seksigako Krievijas virieti nosaukushi. Un pat vairakas reizes..
 
#
Mr.Ruksis » Mr.Susurs 13.februāris 2018 21:04 atbildēt
Krievijas sportisti startē zem olimpiskā karoga muļķi.
 
#
Mr.Susurs » Mr.Ruksis 13.februāris 2018 22:08 atbildēt
Zem Olimpiska karoga starte daudzu valstu sportisti. Tadel jau sho karogu ari sauc par dopinga un beglu karogu !!! Nekadas Krievijas Koreja oficiali nav. Un nekadu Krievijas sportistu ari Koreja nav. Tieshak sakot ir , bet starte zem citu valstu karogiem. Korejai pashai Krievijas biatlonists starte. Dailslidoshana Krievi ir korejieshiem . Sleposhana pat vairaku valstu izlases..
 
#
Mr.Susurs » Mr.Ruksis 13.februāris 2018 22:11 atbildēt
Iesledz kadu citas valsts kanalu, kursh rada olimpiskas speles, iznemot pusdebilo LTV-2 , kuriem katrs otrais sportists no Krievijas. Pasaules kanalos vinus sauc par World Team :)
 
#
Kartupelis ar mugurkaulu 13.februāris 2018 20:37 atbildēt
Kas tas par nodzerto krievu okupanta purnu???
 
#
Latvijas PatriOds » Kartupelis ar mugurkaulu 14.februāris 2018 2:33 atbildēt
Nodzerts lops esi Tu tizlais divlitreņu sūcēj-meitene tiešām skaista un nav viņa nekādai tizlai Džollijai līdzīga-varbūt Džollija bikiņ atsit iekš Nastjas,bet tikai mazliet-Kā var salīdzināt stulbākās pasaulē valsts ( usas ) dauņiedzīvotājus ar valsti kurai ir vēsture un tradīcijas un izglītība (Krievijā ) ?
 
Skatīt visus 19 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers