Sports: Boksa fani klātienē vēro Brieža un Usika publisko treniņu 11 komentāri
 
Sports

Boksa fani klātienē vēro Brieža un Usika publisko treniņu

 
Skatīt 18 bildes
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
 
Boksa fani klātienē vēro Brieža un Usika publisko treniņu
1 / 18 Bildes 
 
 

Šodien, 23. janvārī, tirdzniecības centrā "Domina Shopping" tika aizvadīts divu sportistu publiskais treniņš pirms Pasaules Boksa padomes (WBC) pusfināla cīņas Arēnā Rīga. Treniņa ringā kāpa Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis un ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks.

Vairāk nekā stundu garajā treniņā piedalījās abi sportisti, rūpīgi gatavojoties smagajai pusfināla cīņai, kura notiks jau šo sestdien Arēnā Rīga.

Tirdzniecības centrā uzstādītajā ringā pirmais devās Oleksandrs Usiks, veicot dažādus atraktīvus vingrinājumus, staigājot uz rokām un pat nedaudz uzdejojot.

Publicitātes foto

Pēc treniņa sekoja īsa jautājumu un atbilžu sesija, kurā bokseris pārliecinoši vēstīja par savu gatavību cīņai un noskaņojumu uzvarēt mačā. Oleksandrs Usiks Rīgā ir jau otro reizi, pirmā bija pirms vairākiem gadiem, kad kopā ar ģimeni, svinot sievas dzimšanas dienu, apmeklējis Maira cīņu. Ukrainiešu bokserim pieder Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona tituls.

Savukārt, sagaidot Latvijas boksa zvaigzni Mairi Briedi, tirdzniecības centru pāršalca pasākuma apmeklētāju gaviles un uzmundrinājuma saucieni. Mairis ringā aizvadīja treniņu kopā ar savu treneri un izpildīja vairākus spēka un ātruma vingrinājumus. Saņemot atbalstu no vairāk nekā 1000 pasākuma apmeklētājiem, Mairis Briedis pozitīvā noskaņojumā pavadīja visu treniņu. Jautājumu un atbilžu sesijā bokseris stāstīja, ka cīņai gatavojies īpašā treniņu nometnē Spānijā, un ir gatavs 12 raundu cīņai. Sportists pauda lielo prieku par skatītāju atbalstu un patīkamo saviļņojumu pirms lielās cīņas.

Publicitātes foto

Sestdienas Pasaules Boksa padomes (WBC) pusfināla cīņa būs Latvijas boksā vēsturisks notikums, jo pirmo reizi Latvijas pārstāvis būs uzradījis tik augstus rezultātus. Boksa supersērijas uzvarētājs iegūs leģendārā Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu.

Komentāri [11]
#
kautrīgais 23.janvāris 2018 21:49 atbildēt
es teiktu ka gan ūsiņs gan briedis ir ļoti cienījami cilveki un cīkstoņi.
 
#
Mr.Susurs » kautrīgais 23.janvāris 2018 22:45 atbildēt
Neviens nesaka , ka vini ir varguli. Es labi ja sekundes 30 pret viiem noturetos. Un pec tam Nirvana. Redzetu engelus debesis, kadas dienas divas. Vel kadas 5 dienas vajadzetu lai atjegtos pilniba. Kapueiras sitieni ir superbistami, bet tada nokautejosha speka viniem nav. Abi ir cienijami pretinieki, bet nu galigi nav stiprakie pasaule. Amerika kads tukstotis gaida sava rinda, lai vinus nokautetu. Brazilija, kadi cilveki 50... Shos cikstonus vienkarshi nelaizh uz izbadejushajiem, kuriem vieniga iespeja dzive ir nokautet Un pilnigi reali nosit pretiniekus> Pastasti , kadel cinu veido Latvija, ja Brazilija visi 180 miljoni sekotu cinai . Katru sekundi, katru sitienu. Brazili shini zina ir ka berni... Ja vinu puisis cinas, visa valsts bus pie TV ekraniem pielimeta. Katrs otrais bus likmi uzlicis uz speles iznakumu> Bet tikai shie cilveki nav gatavi shadai cinai. Vini machu veido Riga, kur nemaz nav tik lielas boksa tradicijas.. Bet totiesies ir tukstoshi, kas gatavi samaksat paris simtus eiro par bileti. Brala sieva 2 biletes mopirka par 525 eiro. Bralis vinu gandriz nosita par shadiem teriniem... Nu nekas, toties paskatisies Briedi :)
 
#
Mr.Susurs 23.janvāris 2018 16:53 atbildēt
Bet sho parodiju pec visa spriezhot apmalsaja Lido, Nu saproties kada sakritiba, tieshi pa kapnem augsha kuras ir redzamas fotografijas ir kazino un Lido. Parasti lielus sarikojumus veido Dominas prieksha uz ielas. Es vienkarshi Purchika dzivoju un visu to redzu un zinu...
 
#
Mr.Susurs 23.janvāris 2018 16:40 atbildēt
Tauta runa, ka 8 raunda Briedis vinnes ar nokautu... Parasti shadas zinas ir sarunatajos machos... Uz cik saderesim, ka tieshi 8 raunda Briedis vinnes ar nokautu???
 
#
Mr.Susurs 23.janvāris 2018 16:35 atbildēt
Vispar cik zinu Briedim piedavaja cinu Lasvegasa par 2 miljoniem eiro. Bet vinsh sitas setas machos par 800.000 USD > Saproties man ticiba shai cinai ir mazaka neka Ferma terorijai> Uz prikshu lohi u vel sarkanbalto panemiet lidzi. Briedis tachu uzvares. Bet Uiks , ka prostitute nogilsies jo vinam jau nakamajai cinai ir kontrakts.. Un galigi ne Ali turnira... Vieglaku naudu dzive nav iespejams nopelnit
 
#
volstrītas mēslus mēs mutē un pakaļā pisām » Mr.Susurs 23.janvāris 2018 21:53 atbildēt
Susur, vai tiešām tu tas esi? lasvegasā un citās atejas filiālēs cīņu piedāvā arī par 599 triljoniem eiro, tikai līguma ir atruna- samaksāšu tev tos 599 triljonus eiro , ja cīņas laikā uz mana rakstāmgalda nolaidīsies cotoguāņi un atsprākleniskā salto laikā palaidīs tieši 73 decibellas skaļu pirdienu.
 
#
Mr.Susurs » volstrītas mēslus mēs mutē un pakaļā pisām 23.janvāris 2018 22:13 atbildēt
Par Lavegasu nezinu, bet Arenas Riga rekords ir 129 decibeli. Bikin Latvija izklaidejamies ar istajam fanu taurem. Pec tam vinas aizliedza Latvijas tribines izmantot. Latvija ir vieniga valsts KHL kura nedrikst izmantot fanu taures. Visos citos klubos vesa miera :) Lai tev butu nojega, kas ir 129 decibeli apstajies blakus reaktivajam iznicinatajam. Vinam 100 decibeli. Pec Rigas speles ar Severstal puse tribinu vel stundas 2 neko nedzirdeja... Bet Maticina un Krikunova viziti Riga vajadzeja atzimet :)))
 
#
Mr. Susurs » Mr.Susurs 23.janvāris 2018 22:23 atbildēt
Maticins gan dzivo mana rajona. Purvciema. Gandriz kaiminsh. Vasara biezh vien iznak sastapt. Forshakais cilveks pasaule, bet ta loti kartigi vederu uzzzaudzejis, pec karjeras beigshanas hokeja. Cilveks kas reali mil hokeju un atskiriba no daudziem nenodzeras... Vinam majas hokejs ir 24 stundas diennakti. Es jauniba uz vinu skatijos , ka uz engeli.. Tagad esam lidzvertigi cilveki.. Vish tev maces 100 hokeistu statistiku, labas un sliktas ipashibas no galvas nosaukt un vel speles zimejumu uzzzimet. es labakaja gadijuma 23 cilvekus nosaukshu un agresivo speka hokeja piekritejus... Znaroks gan , man zaudes pec tam, bet tieshi vinsh bus viens no labakajiem hkeja specialistiem Latvija.. Es loti brios, kadl vinu Riga vel nav uzzaicinajusi...
 
#
Mr.Susurs » Mr. Susurs 23.janvāris 2018 22:27 atbildēt
Atvainojos, Znaroks man nejaushi paspruka. Es vinam skaipa, ka spelesiet Koreja ar PSRS himnu, bet vinsh man. Huj jego znajet, kto jesho pojedet v Koreju...
 
#
Mr.Susurs 23.janvāris 2018 16:28 atbildēt
Lausiet man pasmieties, Es biju Domina un redzeju sho parodiju. Domina vinas reali katru nedelu notiek. Man ta viekarshi interesnt kursh apmaksaha sho parodiju Sportland vai Kirsona Lido??? Kad mean megina iesmeret otras skiras preci reklamejot , ka elitaru mani tas kaitina... Briedis ir tads pats cjempions, ka es balerina. Isiks ari nav labak... Es Jums pat prieksha varu pteikt kursh zaudes.. Usiks. jo ir favorits...
 
#
ha » Mr.Susurs 23.janvāris 2018 22:38 atbildēt
Labi ja vinnetu Usiks un tad finālā sadotu krievam bietē :D
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers