Sports: Zināms, cik Briedis saņems par cīņu ar ukraini Usiku 10 komentāri
 
Sports

Zināms, cik Briedis saņems par cīņu ar ukraini Usiku

 
Facebook/World Boxing Super Series

Krievu medijs "Match TV" ziņo, ka latviešu bokseris Mairis Briedis par cīņu ar ukraiņu bokseri Oleksandru Usiku 27.janvārī saņems 800 000 ASV dolāru.

27. janvārī Rīgā notiks Pasaules boksa supersērijas pusfināla cīņa pirmajā smagajā svarā starp Briedi un Usiku, kurā latviešu bokseris aizstāvēs savu Pasaules Boksa padomes čempiona titulu. Krievu medijs aprēķinājis, ka katrs no bokseriem saņems aptuveni 800 000 ASV dolārus.

PAR USIKU, BRIEDI UN GADSIMTA CĪŅU LASI JANVĀRA "SPORTA AVĪZĒ"

Komentāri [10]
#
spanch 16.janvāris 2018 23:37 atbildēt
vai soreiz ari dabus Latvijas Valdibas premiju no nodoklu maksataju naudas? Kads praiss par matcu bij toreiz? vesture protams nokluse.
 
#
fans 16.janvāris 2018 0:00 atbildēt
Ja nav hokeja tad vismaz boksu var palūrēt :D
 
#
džudists 15.janvāris 2018 21:23 atbildēt
Mairis ir kruts un lai saņem vienalga cik.
Latvijai tāda līmeņa bokseru nav bijis un nezvai arī vēl būs.
 
#
latvieši...kauns 15.janvāris 2018 21:08 atbildēt
Vai tiešām tas ir viss , kas mūsu tautai interesē, cik tāds Briedis nopeln par savu cīņu? Jums no tā gabals atkritīs, ka Briedis saņems vairāk nekā kāds latviešu politiķis, kurš ir viltvārdis? Cik es zinu, tad mūsu sportisti diez gan ilgi cīnās ar sevi, lai nonāktu tur, kur viņi ir tagad, bet pienācīgi samaksā lbi ja vienu reizi. Un man tiešām žēl, ka skaita cita cilvēka maku. Labāk paskaitat, cik tāds Čeka maisa politiķis nopelna(kaut gan viņiem nevajadzētu atrasties politikā). Tad gan apkritīsiet, un viņi vispār savas lielās miesas nekustina tikai māk mētāties ar pirkstiem.
 
#
kurus tu te kremlin kaunini? » latvieši...kauns 15.janvāris 2018 22:55 atbildēt
kāds sakars tam ar latviešiem? ko tu kremlin te pļurksti? vai tad neizlasīji, ka tur rakstīts: "... Krievu medijs aprēķinājis, ka katrs no bokseriem saņems...". Cita lieta, ka nav saprotams, kādēļ tik daudz pārpublicē krievijas feiku ziņas, pie kam tās latviski raksta ar nepareiziem vārdu salikumiem, tiešie tulkojumi no rusišen valodas...
 
#
Tobis » latvieši...kauns 15.janvāris 2018 23:10 atbildēt
Aizver muti idiot
 
#
ff » latvieši...kauns 16.janvāris 2018 20:23 atbildēt
Tiešām - pilnīgs dornis - kur tu redzi kaut vienu komentāru, kurā kādam skaustu?! - Pat prātā nenāk - lai nu kurš, bet Mairis pats to ir nopelnījis, tieši otrādi - prieks par viņu! Bet tu gan esi imbecīlis, kurš visu redz caur savu prizmu un drillē daudzu tik iemīļoto veco plati - latvieši-skauģi, latvieši-skauģi...! Latviešus viņš vēl kauninās...
 
#
Lai uzvar Briedis! 15.janvāris 2018 20:17 atbildēt
Ko nu tie rašas mēdiji zin. Briedis saņems 3 miljonus.
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers