Sports: Dukuru tēvs apšauba, vai dēli taustāmā veidā iegūs Soču olimpisko spēļu medaļas 5 komentāri
 
Sports

Dukuru tēvs apšauba, vai dēli taustāmā veidā iegūs Soču olimpisko spēļu medaļas

 
f64

Latvijas skeletona treneris Dainis Dukurs sarunā ar Sportacentrs.com izteicās, ka viņam nav pārliecības, vai Martins Dukurs un Tomass Dukurs jebkad taustāmā veidā iegūs Soču olimpisko spēļu zelta un bronzas medaļas.

Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) šodien pieņēma lēmumu par dopinga lietošanu Soču olimpisko spēļu laikā sodīt zelta medaļas ieguvēju Aleksandru Tretjakovu un trīs Krievijas skeletonistes. Tretjakovam uz mūžu aizliegts piedalīties olimpiskajās spēlēs. Atgādinām, ka Soču olimpiādē Martins Dukurs ieņēma otro vietu, bet viņa brālis Tomass bija ceturtais.

"No vienas puses tas nav pārsteigums, bet no otras puses tomēr ir. Kad medijos parādījās informācija par krievu distanču slēpotāju diskvalificēšanu, tad arī pie mums apkārt par to runāja. Ir sajūta, ka mūsu starptautiskā federācija (IBSF) varētu nostāties viņu pusē, kā tas notika pagājušajā sezonā pēc krievu diskvalifikācijas Altenbergā. Pagaidām tas ir tikai SOK lēmums, tādēļ no olimpiskajām spēlēm diskvalificētie sportisti turpinās startēt Pasaules kausa posmos. Viņi turpinās klaigāt, ka Maklārens ir muļķis, bet Osvalds ir blēdis."

"Ir grūti iedomāties, kā Krievija varētu pašattīrīties pēc šādiem notikumiem. Nedomāju, ka kādu dienu viņi nožēlos izdarīto un atzīs savas kļūdas. Tā vietā meli turpināsies," paredz Dukurs. "Diemžēl IBSF ir finansiāli cieši saistīta ar Krieviju. Rodas sajūta, ka arī IBSF prezidentam Ivo Ferriāni ir kaut kāda saikne ar Krieviju."

Dukurs nav pārliecināts, vai Martins un Tomass jebkad taustāmā veidā iegūs Soču olimpisko spēļu medaļas. "Bobsleja stūmējs Vojevoda jau medijos izteicās - ja kāds grib viņa medaļu, lai brauc tai pakaļ pie viņa uz Sočiem un pamēģina atņemt. Šiem cilvēkiem ir pavisam cita filozofija. Krievija diskvalificētajiem neņem nost ne naudu, ne piešķirtās automašīnas, tā vietā drīzāk piešķirot kompensācijas. Tā viņi turpina čurāt pret vēju."
Komentāri [5]
#
melnais humors 23.novembris 2017 4:18 atbildēt
Nu jau sāk matus skaldīt. Ja esi labākais, tad esi, un tai apzeltītajai bleķa ripai nav nekādas nozīmes.
 
#
edijs 22.novembris 2017 22:04 atbildēt
Nabadziņi iespejams nevares aptaustit medaļas, ļoti žēl varbut vajadzetu vakt ziedojumus lai braļi var medaļas pataustit!!!
 
#
??? » edijs 23.novembris 2017 3:13 atbildēt
Tausti savas olas pedin , un luudz Dievu, lai prieks tevis pasa nav jaavaac ziedojumi ka tam puisim ar veezi.
 
#
Daumants Gurskis 22.novembris 2017 20:14 atbildēt
tev vecais nepietiek ar padarīta darba sajūtu? Ko tu te ložņā diedelējot kā plukata? Apmierinies un sakārto savu iekšējo pasauli, plenci sasodītais !
 
#
??? » Daumants Gurskis 22.novembris 2017 21:51 atbildēt
Nepsiho idiot!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers