\\Sports
Notikušas izmaiņas trijos Latvijas pludmales volejbola duetu virknējumos
©Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency

Pavisam īsi pēc pludmales volejbola sezonas beigām kļuvis zināms, ka notikušas izmaiņas trijos Latvijas pludmales volejbola duetu virknējumos. Jaunajā sezonā Mārtiņš Pļaviņš plāno spēlēt kopā ar Edgaru Toču, Haralds Regža apvienos spēkus ar Tomu Šmēdiņu, bet Rihards Finsters cīnīsies vienā tīkla pusē ar Aleksandru Soloveju, liecina portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija.

Lai gan Eiropas čempionātā, kas augustā risinājās Jūrmalā, Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža izcīnīja augsto piekto vietu, abi nolēmuši šķirties. Patiesībā šis lēmums tika pieņemts jau pirms noslēdzošā sezonas turnīra, kas abiem bija veiksmīgs. Tobrīd vēl nebija skaidrs, ar ko kopā turpmāk abi spēlēs, bet nu kļuvis skaidrs, ka Mārtiņš turpmāk apvienos spēkus ar Toču, bet Haralds vienojies par kopīgu sadarbību ar Tomu Šmēdiņu.

Abiem jaunizveidotajiem duetiem starta pozīcijas pirms jaunās sezonas izskatās ļoti cerīgas. Pļaviņa un Regžas kopā izcīnītie reitinga punkti abiem ļaus startēt visaugstākā līmeņa turnīros arī kopā ar jaunajiem pāriniekiem.

Romāns Kokšarovs/ F64 Photo Agency

Ne tik labās pozīcijās būs Finsters un Solovejs, kuriem reitinga punktu skaits var būt nepietiekams, lai tiktu pie dalības PK posmos. Finsters un Solovejs tikmēr ir vienīgie, kuri arī iepriekš spēlējuši kopā. Pasaules U23 čempionātā savulaik (2013. gads) Rihards un Aleksandrs kopā izcīnījuši augsto ceturto vietu, paliekot tikai soli no godalgām.

Kopā tikmēr turpinās spēlēt Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri aizvadītajā Eiropas čempionātā Jūrmalā izcīnīja sudraba godalgas.

Šobrīd vēl nav skaidrs 2018. gada Pasaules kausa tūres kalendārs. Pēc tā publiskošanas arī kļūs zināmi sīkāki katra dueta gatavošanās plāni.

 
Komentāri Skatīt