Priedulēnai sarautas krusteniskās saites

© Foto: Viesturs Lācis / LBSF

Latvijas labākā skeletoniste Lelde Priedulēna treniņā, gatavojoties jaunajai sezonai, sarāvusi ceļgala krusteniskās saites, Latvijas Radio sporta korespondentam Mārtiņam Kļaveniekam atklājis treneris Dainis Dukurs.

Treneris portālam lsm.lv atklājis, ka negadījums noticis negaidīti, un sportiste bijusi labā fiziskajā formā. Tāpat sportistei tikšot pasūtīta speciāla ortoze, lai ar to Lelde varētu skriet un turpināt treniņus pirms olimpiskās sezonas.

Olimpiskās spēles Phjončhanā norisināsies jau nākamā gada sākumā - spēles tiks atklātas 9. februārī, bet skeletona sacensības paredzētas no 15. līdz 17. februārim.

24 gadus vecā Priedulēna olimpiskajās spēlēs debitēja 2014. gadā, izcīnot 14. pozīciju.

Pagājušajā sezonā Pasaules kausā Lelde sešos no astoņiem posmiem bij desmitniekā, divreiz izcīnīja piektās vietas un kopvērtējumā ieņēma septīto pozīciju. Arī pasaules čempionātā Priedulēna ieņēma septīto vietu.