Sports: Antidopinga aģentūras prasības nav ievērojuši trīs Latvijas sportisti Komentēt
 
Sports

Antidopinga aģentūras prasības nav ievērojuši trīs Latvijas sportisti

 
Jevgēņijs Borodavko / Romāns Kokšarovs, F64 Pgoto Agency

Vairāki Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sportisti 2016.gada decembrī nav ievērojuši Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) un Antidopinga kodeksa prasības par savlaicīgu, precīzu un pilnīgu informācijas sniegšanu par savu atrašanās vietu nākamajā kalendārajā ceturksnī (01.01.2017. – 31.03.2017.) WADA datubāzē ADAMS, portālu Sportacentrs.com informēja Latvijas Olimpiskajā komitejā.

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) ir konstatējusi minētos pārkāpumus un norādīto procedūru neievērošanu, tāpēc ir pieņemts lēmums samazināt Latvijas Olimpiešu Sociālā fonda izmaksājamo pabalstu apmēru, laika posmā 2017.gada 1.janvāris - 31.marts, sekojošiem sportistiem un viņu treneriem:
100% apmērā Emīls Vasermanis (Latvijas Šaušanas federācija);
50% apmērā Jevgēņijs Borodavko (Latvijas Džudo federācija) un Valērija Grišāne (Latvijas Vingrošanas federācija).

LOK uzsver, ka atkārtotu pārkāpumu gadījumā var tikt izskatīts jautājums par līguma laušanu ar sportistu un viņu iespējamo atskaitīšanu no LOV sastāva.

Reģistrā iekļauto sportistu pienākums ir reizi ceturksnī sniegt precīzu un pilnīgu informāciju par savu atrašanās vietu nākamajā ceturksnī, savlaicīgi (līdz tekošā ceturkšņa trešā mēneša pēdējai dienai) veicot individuālus ierakstus Pasaules Antidopinga aģentūras (PAA jeb WADA) datubāzē ADAMS. Katrs reģistrā iekļautais sportists ir saņēmis pieejas datus (lietotājvārds un parole) un ir apmācīts ADAMS datubāzes lietošanā.

Komentāri [0]
Nav pievienots neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers