Sports: IBSF atcēlusi vairāku Krievijas skeletonistu diskvalifikāciju 32 komentāri
 
Sports

IBSF atcēlusi vairāku Krievijas skeletonistu diskvalifikāciju

 
Romāns Kokšarovs/ f64 photo agency

Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF) oficiāli paziņojusi, ka atceļ četriem Krievijas skeletonistiem, ieskaitot Aleksandru Tretjakovu, iepriekš piespriestās pagaidu diskvalifikācijas. Kā uzsver IBSF, tas gan nenozīmē viņu attaisnošanu notiekošajā izmeklēšanā par iespējamajiem dopinga lietošanas pārkāpumiem Soču olimpiskajās spēlēs.

Pamatojoties uz to, ka SOK attiecīgā komisija pēc Maklārena ziņojuma otrās daļas publicēšanas bija uzsākusi oficiālu izmeklēšanu, IBSF bija nolēmusi piemērot pagaidu diskvalifikāciju četriem Krievijas skeletonistiem - Aleksandram Tretjakovam, Soču olimpiskās zelta medaļas ieguvējam, Jeļenai Ņikitinai, Marijai Orlovai un Olgai Potilicinai.

Šīs pagaidu diskvalifikācijas dēļ Tretjakovs vakar nepiedalījās PK posmā, kurā Martins Dukurs ieņēma otro vietu, taču nākamajā posmā viņš jau varēs atgriezties sacensību apritē. Kā paziņojusi IBSF, Krievijas sportisti otrajā janvārī bija pieprasījuši iespēju aizstāvēt sevi un sniegt savus argumentus, ko IBSF viņiem sniedza un pēc šo argumentu uzklausīšanas nolēmusi pagaidu diskvalifikāciju atcelt.

„IBSF komisija secina, ka Maklārena ziņojums sniedz pietiekami daudz informācijas, lai gan SOK, gan IBSF varētu turpināt izmeklēšanu par iespējamajajiem pārkāpumiem Anti-dopinga programmām, taču tāpat komisija atzīst, ka tieši šajā brīdī (vēl) nav pietiekami daudz izšķirošu pierādījumu pret četriem minētajiem sportistiem, kas pamatotu pagaidu diskvalifikācijas piešķiršanu,” vēstīts IBSF paziņojumā.

Šajā paziņojumā viegli pamanāms ietvertais vārdiņš „vēl nav”, un šāds izskaistinājums oficiālā relīzē ir visai reti sastopams. Tāpat IBSF uzsver, ka šis lēmums nenozīmē sportistu attaisnošanu vai izmeklēšanas beigas, jo tas nekādi nav saistīts ar SOK veiktajām pārbaudēm un gaidāmo lēmumu.

Izmantotie resursi:
IBSF lifts the Provisional Suspension of Four...

Komentāri [32]
#
Skolnieciņš (oda latviešu dievībai -Skolnieciņam) 9.janvāris 2017 7:12 atbildēt
Es negribu tos mīnusus! Man skolā tīk iet! Skolnieciņš es esmu, skolā mācos es.__ 2x kuplets: Tas Skolniecieņš, tas Skolnieciņš, kas cerībā un saticībā skolas durvis ver. Tas ienāk katrā miestiņā, katrā lauku skoliņā! Uz dzīves gudrību tas vēl.__ Es negribu tos mīnusus! Man skolā tīk iet! Skolnieciņš es esmu, skolā mācos es.__ Rīt durvis atverot, skolā es ierodos. Un laime atnāk skoliņā. Kur Skolnieciņam ir ticis būts...___ kuplets 4x:Tas ienāk katrā miestiņā, katrā lauku skoliņā! Uz dzīves gudrību tas vēl.___ Saulei rietot rietumos... Skolnieciņš no skolas nāk. Un pazūd ziemas spelgoņa. Un par Latviju virmo Skolnieciņa gaišais prāts!
 
#
māris 9.janvāris 2017 1:19 atbildēt
Dukuri vs Savickis 1:1 Battle turpinās.
 
#
Tēvocis 8.janvāris 2017 23:52 atbildēt
ko tagad darīs Dukuri, jāatsakās no sacensībām
 
#
Tēvocis 8.janvāris 2017 23:52 atbildēt
ko tagad darīs Dukuri, jāatsakās no sacensībām
 
#
cukurs 8.janvāris 2017 21:12 atbildēt
Nu kur Dukurs ar boikotu Soču sacensībām,jo krievu skeletonisti lietojuši dopingu ,vai kauns nav,vai vēl ticēsiet,ka Krievu sportisti ar valdības atbalstu lieto dopingu,nē to dara ASV sportisti ar ārstu atbalstu.
 
#
/ » cukurs 8.janvāris 2017 23:28 atbildēt
un WADA atbalstu, katram, kuram acis pierē redz kādas māsas Wiljamsas-sadopingotas un kāda Marija Šarapova. Kāda Simona B būdīga, 19.gados tikai 142cm - kā mērkaķēns lec, bet 2.vietas ieguvēja krieviete smalciņa
 
#
jā, žēl , ka sports pārvērties par lētu balagānu » / 9.janvāris 2017 5:48 atbildēt
80. gadu jeņķu sprinteres (90 % protams melnās) tagad visas ar bārdu kā Hatabam ...
 
Skatīt visus 32 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers