Sports: Dopinga skandāls: uz izmeklēšanas laiku diskvalificē četrus Krievijas skeletonistus 17 komentāri
 
Sports

Dopinga skandāls: uz izmeklēšanas laiku diskvalificē četrus Krievijas skeletonistus

 

Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF) paziņojusi, ka potenciālo dopinga programmas pārkāpumu Soču olimpiskajās spēlēs dēļ no sacensībām uz nekonkrētu laiku diskvalificēti četri Krievijas skeletonisti. Viņu vārdi oficiāli netiek izpausti.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [17]
#
HaHa 30.decembris 2016 22:55 atbildēt
Ja savādāk uzvarēt vairs nevar, tad atliek vien diskvalificēt uz pārbaudes laiku! Laikam tā vēl ir pēdējā iespēja Dukuriem tikt uz pjedestāla. Būtu labi, ja uz nākošo Olimpiādi visus Dukuru konkurentus diskvalificētu...
 
#
raimonds 30.decembris 2016 17:59 atbildēt
krieviem vienreiz vajadzētu saprast ,ka ar meliem un blēdīšanos tālu nevar tikt ,bet gan neglābjami sabojāt savu reputāciju.
 
#
VA » raimonds 30.decembris 2016 20:36 atbildēt
Nu,es esmu krievs, jā, krievs Latvijā. Bet - man ļoti nepadodas ne melošana, ne blēdīšanās, un, iespējams, tādēļ arī te nekur tālu ticis neesmu, bet reputāciju man stiprāk sabojāt vairs nevar, jo es esmu dzimis un audzis Padomju Savienībā, nevis "okupācijā".
 
#
kāda speciāla attieksme pret konkretas valsts sportistiem 30.decembris 2016 16:12 atbildēt
nav pat pieķerti, bet jau diskvalificē jo viena tante teica ka lieto. parastidiskvalificē kad reāli pieķer, pārbauda a un b provi, pieprasa skaidrojumu.... jo pastāv vel vesala virkne veidu kā pamatot vielu nonākšanu organismā.... un tikai tad diskvalificē, bet te papriekšu diakvalificē un tad sāks meklet dopingu:)
 
#
Vilcene 30.decembris 2016 15:10 atbildēt
Martinam,manuprāt,Sočos brutāli ar laika šmaukšanos tika atņemta iespēja saņemt zelta medaļu,jo Krievijas pārstāvim startā "pavisam netīšam" laicīgi neieslēdzās hronometrs.... rezultātā - Martinam sudrabs... nepatīkami atcerēties. Kā sportists var dzīvot ar domu, ka viņa zelta medaļa ir šmaukšanās un dopinga rezultâts, nevis paša nopelns?
 
#
Benita » Vilcene 30.decembris 2016 16:58 atbildēt
Tu varētu mēģināt "ieslēgt" savas smadzenes - ja tādas būtu. Bet tā kā tādu , visticamāk, vispār nav, tad labākais ir - šajā vidē nevirināt muti. Jo tādu trulumu normālam cilvēkam paciest gan nav iespējams. Bet nozombētiem dvieļugalvām ir vairāk piemērotas viņu izplatītas izteikšanās vietas (Delfi, tvnet, utt.).
 
#
Klāra 30.decembris 2016 14:38 atbildēt
Varbūt kāds var pateikt? Vai pie mums mītošie Dukuri ir starp diskavlificētajiem krievu skeletonistiem? Vai viņi varbūt ir citos sarakstos ? Piemēram - WADA, Maklarena un Vašingtonas Baltā Nama sevišķu labvēlību izpelnījušos personu kopējā sarakstā?
 
#
Sportists 30.decembris 2016 14:33 atbildēt
Šaubos, vai Dukuriem tur kāds nopelns. Federācija kopēja ar bobsleju, un vācieši Sočos izgāzās. Bet, ja uz ''aizdomu'' (politiska) pamata liegs startēt labākajiem Krievijas sportistiem, izsvītrošu attiecīgos sporta veidus no sava TV-watch list.
 
#
janis 30.decembris 2016 14:32 atbildēt
nebus pareizi sie sportisti ar arsta komisijas atlauju lietoja zales un tas jau bija zinams ne dopinga pec bet slimibas ta luk
 
#
neputrojies » janis 30.decembris 2016 16:15 atbildēt
ar arsta zīmēm dopingu oficiāli lietoja asv un citi pietuvinātie WADAm sportisti, tas nekas ka diagnoze koma, vai zāles vispār nekur pasaulē nav terapetiskā lietošanā, , galvenais ka no pareizās valsts un daktera zīme ir
 
#
Raimonds 30.decembris 2016 13:42 atbildēt
Tad sanāk kas .... ka daži Krievijas sportisti ir vainīgi pie dopinga .... un nevienas citas valsts sportisti dopingus nelieto?....nu kas par muļķību ... rek tepat pēdējās Olimpiskajās spēlēs atklājās, ka 6-7 ASV sportisti ir lietojuši dopingu ... un par to nekā? ... pilnīgs klusums un nesodāmība?
Tāpēc mans viedoklis, ka tas kas šobrīd notiek sportā ... tā ir politiska izrēķināšanās ar Krieviju un nekas cits ...
 
#
Putra » Raimonds 30.decembris 2016 13:57 atbildēt
Un tadi dunkerdauni izpilda asv politisko pasutijumu !
 
#
Inersanti » Raimonds 30.decembris 2016 14:38 atbildēt
Kurš ASV sportists bobslejā vai skeletonā ir lietojis dopingu?
Kurš vispār bobslejā vai biatlonā ir lietojis dopingu (izņemot protams Krievijas sportistus)?
Tikai konkrētus piemērus!!
 
#
VA » Inersanti 30.decembris 2016 16:07 atbildēt
Kā zināms, dēļ dopinga diskvalificēts bija Sandis Prūsis.
 
#
Raimonds » Raimonds 30.decembris 2016 15:36 atbildēt
to Intersanti
ASV sportisti citos sporta veidos lietoja dopingu ... nu tad ko ... tad dopinga lietošana tikai skeletonā ir aizliegta?... bet citos sporta veidos to drīkst lietot?
Un par to nekādas sankcijas nepienākas?
Un es tev atgādināšu nesenu faktu - tas pats Aleksandrs Tretjakovs 2016.g. 16.decembrī Leikplesida ASV ... pilnībā pārbaudīts ka nav lietojis dopingu ... ieņem 1.vietu ... bet brāļi Dukuri ... 6.vietu.
Rek šis pats fakts parāda to, ka tas krievu sportists arī bez visa dopinga "ieliek" Dukuriem ...tāpēc nav izslēgts, ka Dukuri savu rezultātu cenšas uzlabot ar politiskām metodēm .... vienkārši novācot no trases stiprākus par sevi ...
 
#
andis » Raimonds 30.decembris 2016 15:52 atbildēt
Raimonds-kāds skaists vārds krievijas Trolim, pats izdomāji ?
Nu bet gadijumā, ja esi vienkārši nedaudz atpalicis garīgi, nevis pelni savus 13 grašus, paskaidrošu, kā saka velreiz.Runa nav par katra atsevišči ņemta sportista vēlmi lietot, vai nelietot. Runa ir par valsts līmenī izveidotu, apmaksātu nu un protams piesegtu glbālu sportistu uzpumpēšanu.Starp citu droši vien askaņas no PSRS laikiem,kad ar to nodarbojās veseli institūti.
 
#
Raimonds » Raimonds 30.decembris 2016 16:27 atbildēt
to Andis
Kur ir tādi fakti, ka Krievijas valsts institūcijas piedalījās dopinga piesegšanā? ... Maklārena ziņojumā nekā tāda nebija ... tur bija rakstīts, ka tas tā varētu būt ... pieņēmums ... bet pieņemt un zināt konkrēti - tās ir dažādas lietas ...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers