Otrdiena, 23.aprīlis

redeem Georgs, Jurģis, Juris

Sedlāčeks sausā, "Dinamo" Sējēja vadībā uzvar arī "Sibir"

© Romāns Kokšarovs, f64

Otro uzvaru divās pārbaudes spēlēs izcīnīja Rīgas "Dinamo", kas galvenā trenera Normunda Sējēja vadībā Inbox.lv ledushallē Piņķos apspēlēja Novosibirskas "Sibir". Pa vārtiem mājinieku labā guva Edgars Kulda un Oskars Cibuļskis.

Gunārs Skvorcovs jau trešajā minūtē pretinieku zonā nopelnīja divu minūšu noraidījumu, un pirmās trešdaļas pirmā pusē krietni bīstamāk uzbruka viesi. Vienā no epizodēm "Sibir" bija tuvu vārtu guvumam un ripu no vārtu priekšas noslaucīja čehu vārtu vīrs Jakubs Sedlāčeks, bet 13. minūtē rezultātu atklāja rīdzinieki.

Gints Meija aiz pretinieku vārtiem saķērās ar diviem pretiniekiem, sekoja pa noraidījumam katrā komandā, undinamieši izcēlās, spēlējot četratā pret četriem. Mājiniekiem izdevās aizmukt pretuzbrukumā divi pret vienu, Edgara Kulda piespēlēja komandas kapteinim Krišjānim Rēdliham, kura metiens tika atvairīts, taču pirmais pie atlēkušās ripas bija 21 gadu vecais uzbrucējs (1:0).

Trešdaļas beigās mājinieki arī tika pie pirmā vairākuma, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē "Dinamo" dubultoja pārsvaru. Vispirms pretinieks ļoti sāpīgi bloķēja Oskara Cibuļska metienu, Cibuļskis tika pie otrās iespējas un no zilās līnijas pārspēja Alekseju Krasikovu (2:0), kura redzamība bija pilnībā nosegta. Četras minūtes līdz pamatlaika beigām pēc Mika Indraša spēka paņēmiena izcēlās kautiņš, kurā pie soda minūtēm - 5+20 - tika vienīgi pats Indrašis. Viesiem tika pamests glābšanas riņķis, vēlāk viņi arī pieprasīja pārtraukumu un noņēma vārtsargu, tomēr Jakuba Sedlāčeka sekmīgā spēle ļāva noturēt gan uzvaru, gan arī nullīti ielaisto vārtu rēķinā.

Arī bullīšos Sedlāčeks darbojās nevainojami, atvairot visus pēcspēles metienus. Rīdziniekiem neveiksmīgi mēģinājumi bija Kuldam, Koltonam Gilīsam, Filipam Toluzakovam, Gintam Meijam, Timam Sestito un Gunāram Skvorcovam, bet septītajā sērijā lielo lozi izvilka aizsargs Georgijs Pujacs, kurš pārliecinoši trāpīja vārtu stūrī.