Otrdiena, 16.aprīlis

redeem Alfs, Bernadeta, Mintauts

Indrašim pirmie vārti sezonā, "Dinamo" uzveic "admirāļus"

© Sportacentrs.com

Uzbrucējam Mikam Indrašim gūstot pirmos vārtus sezonā, Rīgas "Dinamo" vienība sestdien mājās Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē ar rezultātu 4:2 apspēlēja Vladivostokas "Admiral" komandu.

Sausuma periodu „dinamieši” pārtrauca pirmās trešdaļas beigās, kad „Admiral” palika trijatā, pie tam viens no spēlētājiem pazaudēja nūju. Ar grūtībām un Miķeļa Rēdliha cīņu tomēr izdevās dabūt ripu vārtos – to paveica Oskars Cibuļskis, kamēr vārtsargs bija uz ledus. Arī pēc vārtu guvuma Rīga spēlēja vairākumā, tomēr rezultātu mainīt atlikušajā neilgajā laikā neizdevās.

Otrajā trešdaļā debiju šosezon piedzīvoja Ņikita Jeļisejevs, pie tam Artis Ābols bija veicis izmaiņas arī citos virknējumos. Izturēts pirmais mazākums, tomēr zaudēti vārti trešdaļas vidū. Tiesa, "Dinamo" atguva vadību aptuveni divas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām, kad Miķelis Rēdlihs nopelnīja sev un brālim otro punktu spēlē.

Pēdējo trešdaļu ļoti aktīvi iesāka viesi, un, iespējams, tas apdullināja rīdziniekus, kas pirmo vairākumu trešdaļā nospēlēja ārkārtīgi bezzobaini. Trešdaļas otrā pusē mājinieku sniegums krasi uzlabojās, bija iespējas gan vairākumā, gan ātrajos pretuzbrukumos. Nepilnas astoņas minūtes pirms beigām Meija un Indrašis nospēlēja enerģiski brīī, kad ripa jau gandrīz zaudēta – Meija atņēma ripu un no asa leņķa izdarīja metienu, bet Indrašis uztvēra atlēkušo ripu un šāva to vārtos no tuvas distances – 3:1.

Indrašis vēlāk neizmantoja iespēju iemest vēl vienu ripu, kad „Amidral” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Vienus vārtus viesiem atgūt tomēr izdevās pēdējā spēles minūtē (3:2), tomēr izmisīgie centieni pēdējās sekundēs izraut vismaz punktu nenesa rezultātu, un „Dinamo” svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2.

Rīgas Dinamo – Vladivostokas Admiral 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Vārti: 18:35 Cibuļskis (M. Rēdlihs, K. Rēdlihs) 1:0 30:50 Zubovs (Ugarovs) 1:1 37:53 M. Rēdlihs (Videls, K. Rēdlihs) 2:1, 52:07 Indrašis (Meija) 3:1, 59:06 Piets (Bergforss) 3:2, 59:58 Hosa (Ščastļivijs) 4:2.

Soda minūtes: 6:16

Metieni: 28:28

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks - Iļja Proskurjakovs