Skandalozi: Britu skolotāji sašutuši par vecākiem, kuri nevēlas, lai bērni mācās par islāmu 4 komentāri
 
Skandalozi

Britu skolotāji sašutuši par vecākiem, kuri nevēlas, lai bērni mācās par islāmu

 
Reuters / Scanpix

Lielbritānijas pedagogu un skolotāju ikgadējajā konferencē izvērtušās asas diskusijas par potenciālo bērnu sagatavošanu ''mūsdienu pasaulei'', informē The Telegraph.

Proti, daudz skolotāji nav bijuši mierā, ka viņu audzēkņu vecāki izņem savus bērnus no reliģijas stundām, jo nevēlas, lai viņi gūst padziļinātas zināšanas par islāmu.

Pedagogiem šķiet, ka vecāki ļaunprātīgi izmanto savu iespēju skolēnus izņemt no kāda konkrēta priekšmeta, tādējādi liedzot viņiem iespēju apskatīt lielus jautājumus un kritiski domāt.

Pat vairāk - vecāki iejaucas skolotāju mēģinājumos bērnus sagatavot dzīvei mūsdienu Lielbritānijā, pārliecināti skolotāji.

Pedagogu arodbiedrība norāda, ka šie vecāki izplata aizspriedumus kā ''islāmfobija un antisemītisms'', liedzot bērniem gūt attiecīgas zināšanas vai apmeklēt dažādas reliģiozas vietas.

Viss beidzies ar lēmumu rosināt atcelt iespēju, ka vecāki nevarēs izvēlēties, vai bērnam liegt

Komentāri [4]
#
U02 18.aprīlis 2018 20:08 atbildēt
Interesanti, kāpēc angļu un skotu bērniem jāmācās tieši par islāmu, nevis vispārīgs pārskats par pasaules lielākajām reliģijām? Ir taču vēl budisms, konfuciānisms, hinduisms, šintoisms. Un pašiem britiem pirms kristietības ieviešanas noteikti bija kaut kāda pagāniska reliģija, varbūt pat vairākas.
 
#
Edgars 17.aprīlis 2018 22:02 atbildēt
Viena no problēmām sākas, kad indoktornācija ir pasniegta kā ''Tu jau tikai apgūsi par'', kā rezultātā tiek noņemts jebkāds kritiskais faktors par to, kas ar Tevi notiek tad. Tā sektas sākas.

Atceros, ka man skolā bija ticības mācības stundas, taču skolotājai labi bija tie, kuri sāka lūgt Dievu un skaitīt pātarus. Ar bērnu, kuram vajag, lai viņu paslavē, protams, ka [it sevišķi] sievietei ir mežonīgi viegli manipulēt.

Tas pats būs ar Islāmu.

Tiem, kas gribēs uzzināt vairāk par ticību - varēs izlasīt paši un savā laikā. Nav nekā slikta vecākiem atteikties no tā, ko paši nesaprot. Ja pats nesaprot, kā gan viņi sapratīs, ko skolotāji dara ar viņu bērniem?
 
#
Maija 16.aprīlis 2018 21:12 atbildēt
Zināšanas par islāmu noderētu daudziem, kuriem ASV propagandas dēļ izveidojies nepareizs priekšstats par to. Zināšanas nevienam nenāk par ļaunu.
 
#
Ha ha 16.aprīlis 2018 17:08 atbildēt
Nu lūk, jums Rietumu "demokrātija" - nevēlies, lai bērniem padziļināti bāž galvā pilnīgi svešu reliģiju, tātad esi islamofobs un antisemīts, un tavas tiesības tiks ierobežotas...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers