Skandalozi: "Ceļotājs laikā" apalvo, ka 2030. gadā sāksies jauns karš 18 komentāri
 
Skandalozi

"Ceļotājs laikā" apalvo, ka 2030. gadā sāksies jauns karš

 
Ekrānuzņēmums no Apex TV/Youtube

Vīrietis, kurš sevi godā par Noa Novāku un apgalvo, ka "ceļojis laikā" brīdina pasauli par gaidāmajām briesmām, vēsta "Mirror".

Novāks joprojām uzskata, ka viņam jāpaliek anonīmam, jo "riskējis ar savu dzīvību, lai ziņotu tagad dzīvojošos par notikumiem nākotnē".

"Ceļotājs" jau apgalvoja , ka ASV prezidents Donalds Tramps tikšot pārvēlēts uz otro prezidentūras termiņu 2020. gadā, strauji attīstīsies mākslīgais intelekts, kā arī "Google" briļļu veida tehnoloģijas pārņems mūsu ikdienu.

Tagad vīrietis licis citiem zināt, kas notiks, kad sāksies karadarbība starp Ziemeļkoreju un Dienvidkoreju 2030. gadā. "Ceļotājs laikā" apgalvo, ka ASV un Japāna nostāsies Dienvidkorejas pusē, savukārt "gaidāms liels pārsteigums no Ķīnas puses".

Komentāri [18]
#
*** 25.marts 2018 18:29 atbildēt
Izskatās, ka pensiju nesagaidīšu. Ja korejieši iesāks karu, klāt pievienosies amerikāņi, japāņi ... Ķīna uzbruks Krievijas teritorijām, lai iegūtu neskartos dabas resursus, tad kas notiks ar Eiropu, Āfriku, Indiju, arābu valstīm? Modernās IT tehnoloģijas jau būs krietni paretinājušas cilvēku skaita populāciju. Līdzko izbeigsies ''palmu eļļa'', kuru pašlaik visur pārtikai klāt, var iestāties bads, var tik tiešām iesākties karš ... nedod Dievs! ja vēl dzeramais ūdens sagandēts! ... notiks dabas pašattīrīšanās no cilvēka-parazīta.
 
#
MI 24.marts 2018 1:16 atbildēt
O! Vēlviens pūšļotājs.
Tagad tik jāgaida interviju pilni žurnāli, kā arī ticīgie un mazlietneticīgie.
Eh, žēl, ka starp mums vairs nav purva Intas. Tas bij viens sievišķis ar tvērienu. Šitam pūšļotājam ātri ierādītu pareizo ceļošanu laikā ar visu alternatīvo prātu un gugļu brilēm vienkopus.
30 gadā. Jā, nekāds dižs karotājs vairs nebūšu, bet nu kādu pārīti uz elli nosūtīt būs tik vien kā goda lieta. Ja nu kāds vilksies uz mūspusi ar.
 
#
nesapratnē 23.marts 2018 10:13 atbildēt
Nu gan aizceļojies tajā laikā. Tepat pašam degungalā gadiem karo un nedomā neviens izbeigt, bet viņam 30-ajā tikai sāksies. Vai tad vairs vispār būs kam ar ko karot?
 
#
Hronoss » nesapratnē 23.marts 2018 10:30 atbildēt
Viņš būs apmaldījies laika cilpā !!
 
#
Kuklis 22.marts 2018 23:38 atbildēt
Kārtējais slavas ķērājs...
 
#
juris maruks 22.marts 2018 22:49 atbildēt
ir visadi divaini cilveki!
 
Skatīt visus 18 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers