Skandalozi: Meitenei 19 gadi, viņas vīram - 46; vietējie liek pārim meklēt citu dzīvesvietu 22 komentāri
 
Skandalozi

Meitenei 19 gadi, viņas vīram - 46; vietējie liek pārim meklēt citu dzīvesvietu

 
Ekrānuzņēmums/HotSpot Media/Mirror

Sieviete, kurai ir 27 gadu starpība ar viņas vīru, medijiem pastāstījusi, ka viņas ģimenei nācās meklēt citu dzīvesvietu, jo vietējiem šādas attiecības nebija pa prātam, vēsta "Mirror".

Ģimenei nācās meklēt citu dzīvesvietu pēc tam, kad uz 46 gadus vecā Endija busiņu parādījās uzraksts "pedo". Vīrietis ar savu 19 gadus veco sievu un ģimeni tagad dzīvo netālu no Liverpūles, Lielbritānijā, Lankanšīras grāfistē, kur pārvācās no Velsas.

Uzraksts nebija vienīgā zīme - jaunā sieviete nepārtraukti saņēmusi naidpilna komentārus no vietējiem iedzīvotājiem.

Divus gadus pāris pacieta apkārtējo nicinājumu, līdz nolēma pārvākties. Viņi kopā ir trīs gadus un ģimenē aug jau divi dēli.Komentāri [22]
#
Vita 25.marts 2018 15:09 atbildēt
Sorry,īsti normāli jau nu nav gan, tas taču Jums ir skaidrs. Vienīgi tas,ka meitēns jau pats pilngadīgs, izvēlas pats. Tikai kas būs pēc gadiem 5.....vēlētos uzzināt,kad viņai tas vecis noriebsies.....Tā meitenīte sevi ne ciena,ne novērtē. Tās gan ir tikaimanas domas. Protams,ka katrs dara kā grib.
 
#
Raimonds 22.marts 2018 8:48 atbildēt
Divi cilvēki jūtās labi .... apkārtējiem (daļai) tas skauž ...
 
#
joopt 22.marts 2018 0:02 atbildēt
nu bet lai tak pisās, ja abiem tas patīk, kas gan tur tik slikts?! Būtu divi LGBTI viena dzimuma pārstāvji, neviens ne ausu nekustinātu
 
#
Ewa 21.marts 2018 22:44 atbildēt
Goda vārds, nesaprotu, kas tur slikts! Ja vien divi cilvēki viens otru mīl, nevienam nenodarot nekādu ļaunumu, tad kāda citiem daļa? Nereti 20 gadīgas ir kopā ar 80 gadīgim večukiem, jo nauda svarīgāka par mīlestību, kamēr šajā pārī, izskatās, tiešām svarīga ir mīlestība, ja reiz ģimenē aug jau divi bērni un vīrietis arī nav nekāds miljonārs. Mīlestība neizvēlas, kādā vecumā un pret kāda vecuma cilvēku atnāks. Tā vienkārši ir.
 
#
Filips Līcis 21.marts 2018 22:30 atbildēt
...Malači abi . Ne pirmie un ne beidzamie .Lai Dievs viņiem stāv klāt !
 
Skatīt visus 22 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers