Skandalozi: No Sairusas par plaģiātu vēlas piedzīt 300 miljonus 5 komentāri
 
Skandalozi

No Sairusas par plaģiātu vēlas piedzīt 300 miljonus

 
AFP

ASV apgabaltiesa Manhetenā saņēmusi jamaikiešu mūziķa Maikla Meja prasību, kurā par plaģiātu lūgts atzīt Mailijas Sairusas dziesmu We Can’t Stop.

Prasītājs apgalvo, ka šī 2013. gadā izlaistā kompozīcija ir plaģiāts, kurā vismaz 50% melodijas un teksta ņemti no viņa 1988. gada dziesmas We Run Things. M. Mejs, kurš savulaik uzstājās ar skatuves vārdu Flourgon, uzsvēris, ka viņa dziesma 1988. gadā bija populārākā Jamaikā un «to iemīļoja regeja mūzikas cienītāji visā pasaulē». UPI norāda, ka prasībā nav minēts, cik lielu kompensāciju M. Mejs vēlas saņemt no M. Sairusas, taču viņa advokāts izteicies, ka atbilstoša un saprātīga summa varētu būt 300 miljoni dolāru. Jamaikas mūziķis arī vēlas, lai uz tiesāšanās laiku tiktu pārtraukta We Can’t Stop izplatīšana un M. Sairusai aizliegtu to dziedāt koncertos. Nedz amerikāņu dziedātāja, nedz mūzikas izdevniecība RCA Records, kuras paspārnē viņa darbojas, pagaidām komentārus nav snieguši.

Komentāri [5]
#
(.) (.) 22.marts 2018 16:20 atbildēt
Lai tā Sailija Mairusa novelk bikses un parāda pīzdu!
 
#
fui 22.marts 2018 10:09 atbildēt
Nesmuka govs
 
#
krievels 22.marts 2018 3:22 atbildēt
krievu vergi savu vadoi putinu driiz izdraaziis dirsaa ar utainas babalaikas kaatu?
 
#
krievels 22.marts 2018 3:20 atbildēt
paskatoties uz krievu teroristu lidera putina purnu negribas klausities vispr neko,gribas vemt
 
#
eu, nu beidzot 22.marts 2018 0:51 atbildēt
te spīd īsts veiksmesstāsts! Katram nekurlam tūdalam momentā ir skaidrs, ka tās viņas slavenās dziesmas pirmās trīs taktis 1:1 kopē mūsu neoficiālās himnas "Liku bēdu zem akmeņa" pēdējās divas taktis!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers