Skandalozi: Tikko piepildījies vēl viens Vangas pareģojums; kas cilvēkus gaida turpmāk? 67 komentāri
 
Skandalozi

Tikko piepildījies vēl viens Vangas pareģojums; kas cilvēkus gaida turpmāk?

 
Reuters/Scanpix

Aklā bulgāru gaišreģe Vanga esot pareģojusi faktu, ka 2018. gadā "Vladimira godībā Krievija pārņems pasauli", ka arī izteikusi vēl divus pareģojumus, kuri varētu īstenoties tieši šogad, vēsta "Mirror".

Konspirāciju teorētiķi apgalvo, ka Vanga precīzi pareģoja 11. septembra teroraktus Ņujorkā, Breksita notikšanu, "Islāma valsts" uzplaukumu, kā arī postošos cunami viļņus Indijā 2004. gadā pirms tie notika.

Vanga nomira 1996. gadā, 85 gadu vecumā, taču viņas pareģojumi stiepjoties līdz pat 51. gadsimtam, kad viņa pareģo pasaules galu.

Vanga apgalvojusi, ka Krievijas dominance pasaulē tikai augs un tās vadītājs būs "pasaules valdnieks". Tāpat Vanga izteikusi divus pareģojumus 2018. gadam, kas var mainīt pasauli. Viens no tiem ir kā ieteikums, ka Krievijai būs jānogaida, ja tā vēlas kļūt par pasaules noteicēju. Tāpat savu spēku izrādīs Ķīna, kļūstot par nākamo pasaules "superspēku", pārspējot ASV.

Tāpat Vanga norādījusi, ka šajā laikā tiks atklāta "jauna veida enerģija" uz Venēras. Tas sakrīt ar faktu, ka šī gada jūlijā NASA kosmosā sūtīs jaunu zondi.

Komentāri [67]
#
... 21.marts 2018 9:24 atbildēt
Vanga pareģoja ka Putins sāks slepkavot arī Krievijā. Sāks ar troļļu fermas dezinficēšanu. Pat viņš atzīšot ka smakojot mazliet par daudz.
 
#
marčelos 20.marts 2018 22:12 atbildēt
Ja krievs gribes latviju tas viņam prasitu 5 minutes un ka put
 
#
pugač 20.marts 2018 21:41 atbildēt
vanga teica, ka Putins sadarbosies ar vācij - ieliks vāciešus savā gāzes uzņēmumā, tie būs baigie draugi, Merķeli paņems no muguras priekšā šķūnī, tad ies peldēt jūrā , Putins būs aizņemts ar melošanu,ja nebūs laika patiesi domāt, runāt un strādāt krievijas labā. Jo Putins jau iesakņojies cik jau gadus krievijā,kā viņš teiks un gribēs tā būs jādara, hai, kaput!
 
#
jā gan 20.marts 2018 12:57 atbildēt
putina pielūdzejiem jāsāk rakt bumbu patvertnes , Putins noslaucišot savu fanu būdas , lai būtu kur celt jaunas.... ari citāts no Vangas
 
#
to P 20.marts 2018 12:54 atbildēt
Nemīz botās
 
Skatīt visus 67 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers