Skandalozi: VAKARA ZIŅAS: Duļevska atklāj kādu asa sižeta cienīgu atgadījumu no savas dzīves 14 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS: Duļevska atklāj kādu asa sižeta cienīgu atgadījumu no savas dzīves

 
Ilze Zvēra/F64

TV raidījumu vadītāja un pārvērtību šova «Izklausies redzēts» žūrijas zvaigzne Jana Duļevska nav ar pliku roku ņemama. Ja kāds uzdrošinās apzagt Janas bērnus, tad viņa drosmīgi kā lauvene cīnās par taisnību. Spraigu un asa sižeta cienīgu atgadījumu no savas dzīves Jana publicēja sociālā tīkla «Facebook» profilā.

«Stāsts ar sievišķīgi laimīgām beigām! Pirms kāda laika manam vecākajam dēlam Martinam skolā nozaga mobilo telefonu... Skolai nepiederīga persona (lasiet: rūdīta zagle) vārdā Darja Mišina (19 gadi), izliekoties par skolas audzēknes draudzeni, pl. 16.19 ielavījās garderobē un no virsjakas kabatas izvilka telefonu, kuru Martins, steidzoties uz fizikas konsultāciju, tur bija atstājis (kaut kas tāds viņam gadījās pirmo reizi un tieši konkrētajā dienā). Pirmkārt, pateicoties skolā izvietotajām kamerām, kurās skaidri un gaiši bija redzams zagles īpatnējais zaļganais matu krāsojums.

Otrkārt, pateicoties Martina klases audzinātājas Indras Keišas attapībai, reakcijai un reālai darbībai (zagle pēc pāris dienām skolā atgriezās vēlreiz, ar mērķi īstenot citu zādzību), noķerot sievieti pie rokas un apmulsinot ar jautājumiem: «Kāds ir jūsu vārds un kur jūs mācāties?»... uz ko viņa pārsteigta un nesagatavota - godīgi arī atbildēja."

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [14]
#
Mairita 17.marts 2018 23:02 atbildēt
Visinteresantākais bija virsraksts...pats ,,asais,,sižets - nekāds....
 
#
P 17.marts 2018 17:18 atbildēt
Sižets bija-asums?
 
#
Maza 17.marts 2018 10:43 atbildēt
Godīgi sakot, katru var apzagt, jā neesi vērīgs uz gājēju pārejas, un bieži ieskaties mobilajā, tad zagļiem ir liela interese kāds tavam mobilajām ir marķējums, un tādu katrs sagribēs, nepaspēsi pat attapties kā esi apzagts. Tam nu būs ķer vēju rokā, citās zemēs ir tā, ka katrs gājējs ieskatās gājējam sejā, un iezīmē viņa aprises, tad ir vieglāk tādu personu atpazīt, kaut vai viņai ir īpašas pazīmes kas liek atšķirties no pārējiem, bet citi to noslēpj ar kaudzi kosmētikas, un nu atpazīsti viņu, jā tev ir kāds dubultnieks, kas ir līdzīgs tev, ka divas ūdens lāses.
 
#
Zuzis 17.marts 2018 10:38 atbildēt
Bet kaa taa jaunkundze zinaaja, ka jakas kabataa buus telefons?
 
#
Maza » Zuzis 17.marts 2018 10:46 atbildēt
Šis zēns bieži uz ielas ieskatījās mobilajā, un zināja ka viņš mobilo liek jakas kabatā, tādēļ novēroja ,un neuzkrītoši viņam sekoja, līdz viņa skolas objektam.
 
#
Raimonds » Zuzis 17.marts 2018 14:21 atbildēt
Un viņa arī zināja, ka tā būs tā vienīgā reize gadā, kad viņš to telefonu atstās garderobē ... :)))
Šis Duļevsjas stāstiņš ir baltiem diegiem šūts ...
 
#
Kas tur īpašs? 17.marts 2018 10:01 atbildēt
Asa sižeta? Parasts zaglēns jakas kabatā aizmirstu telefonu nozaga. Un?
 
Skatīt visus 14 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers