Skandalozi: Iedzīvotājs emocionāli vēršas pie deputātiem: Maitas jūs esat! 53 komentāri
 
Skandalozi

Iedzīvotājs emocionāli vēršas pie deputātiem: Maitas jūs esat!

 
F64

Deputātu dēļ Latvija zaudē savus iedzīvotājus, savukārt paši deputāti - ienākumus. Tā uzskata kāds Facebook lietotājs, kas atklāti vēršas pie tautas kalpiem.

Latvietis raksta, ka brauc prom no Latvijas pavisam, lai vairs nebūtu jāstrādā kā vergam, lai apmaksātu rēķinus.

"Adios, jūs..., kas sēž valdības krēslā .... Jūs paši saprotat, ko darāt !!?? Jūs zaudējat savus iedzīvotājus un ar to savus ienākumus.....jo vairāk mēs aizbrauksim, jo jums mazāk būs no kā zagt.....
Esmu pietiekami ceļojis un stradājis..... bet ar domu, ka atbraukšu uz LV un strādāšu normālu cilvēku dzīvi.... Man mēnesi kā vergam janostradā, lai samaksātu dzīvokli + komunālie maksājumi + ēšana + kredīti + vel kaut kas !? Idiotu bars jūs esat, nekas vairāk.... Šveice ir viena no bagātākajām valstīm pasaulē un viņi ir 8 cilveki, kas stradā saimē un mums LV ir 100 trekni vīri, un vinjiem vienmēr ir ko zagt .....Tagad mes braucam pa visam prom, un naudu, ko sūtisim uz LV, nebus caur LV kontu, tā kā VID arī var atslābt..... maitas jus esat...." teikts iedzīvotāja ierakstā Facebook.

Jāpiebilst, ka šis ieraksts Facebook guva lielu popularitāti - 16 stundu laikā ar to dalījušies vairāk nekā 7000 lietotāju, ierakstam ir vairāk nekā 35000 atzīmju "Patīk".

Komentāri [53]
#
ANTI 19.marts 2018 17:38 atbildēt
Man tas Morics jau aknaaas seeez,,,atradis vietu kur ar shaaadiem vaardiem izteikties,,,,ja tik drosmiiigs ej uz saeimu un taisi protestu....Pats jau neesi tik kaaartiiigs straaadaaataaajs ,,,ko nopelni to ariii nodzer,,,,,un tavaaa vietaaa es par zagshanu nerunaaatu,,, patiiik panjemt to kas pasham nepieder..,,,Jebkurs taa var internetaaa izteikties,,TAAA NAW LIELA MAAAKSLA,,,,,VARBUUUT ATCERIES-KLUSEESHANA ZELTS!!!!!
 
#
... 18.marts 2018 21:42 atbildēt
Puisim taisnība jau ir! Lietuva var! Igaunija var, tikai Latvija izceļas ar savu politisko un ekonomisko impotenci.
 
#
920 17.marts 2018 17:44 atbildēt
tautas slepkavas neko nezaudē!zaudē tauta!
 
#
Sintija 16.marts 2018 8:40 atbildēt
Tapec ari daudzi strada ar aploksnu naudu.Un ja par pensiju,tad sada valsti lidz vinai tapat nenodzivot...Mes ari taisamies prom,visa gimene
 
#
no malas! » Sintija 19.marts 2018 21:58 atbildēt
Kamer jauni braucat jo Latvija nekas nemainisies algu zina tik cel Riga,ne jau novados,ta ka uznemejiem jasak melnie saukt stradat!
 
#
Pbums 15.marts 2018 23:54 atbildēt
Protams paskatamies uz labāko piemēru Rimšaviču cilvēks kas atbild par visu Latvijas naudu vai Sprūdu apsūdzēti miljonu, - miljardu lietaas tiek laisti brīvība un turpina strādādāt kā nekas Nav noticis, Un teicienam LIELUS ZAGĻUS CEĻ GODĀ BET MAZUS ZAGĻUS LIEK CIETUMĀ vēljoprojām ir taisnība
 
Skatīt visus 53 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers