Skandalozi: VID iedzīvotāju noved līdz asarām: Kāpēc tāda attieksme? 35 komentāri
 
Skandalozi

VID iedzīvotāju noved līdz asarām: Kāpēc tāda attieksme?

 
F64

Kāds Latvijas iedzīvotājs pastāstījis par nepatīkamu pieredzei, ko nācies piedzīvot Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieka atvaļinājuma dēļ.

Cik noporotams no teiktā, runa ir par kādu ģimeni, kas vēlējusies atvērt nelielu ģimenes uzņēmumu, tāpēc tā vērsusies VID, lai iegūtu licenci darbam ar alkoholu, taču atbildīgā VID darbinieka dēļ process pamatīgi kavējas.

"Kārtojam alkohola licenci uzņēmumam. Inspektore aiziet atvaļinājumā, esam cilvēki, visu saprotam. Zvanām, lai uzzinātu, cik dienas aptuveni mums jāgaida attiecībā uz licences izsniegšnu? Atbilde no VID darbinieka - jūsu inspektore ir atvaļinājumā, jāgaida kad viņa atgriezīsies... Tad turpinās iesākto darbu...
Jautājums? Tātad - ja kāds no darbiniekiem ir aizgājis atvaļinājumā, uzņēmumu darbība apstājas? Vai tiešam neviens no citiem nodaļas darbiniekiem nav kompetents šajš jautājumā?


Piedodiet, esam ģimenes uzņēmums, visus līdzekļus esam ieguldījuši uzņēmumā, lai varētu atvērt-strādāt un maksāt godīgi nodokļus valstij..
Secinajums: licences kavēšana - nevaram pilnvērtīgi atvērt uzņēmumu, visi līdzekļi ieguldīti jaunajā uzņēmumā. Viss stāv dīgstāvē, par telpu īri jāmaksā, ģimene jāpabaro, jūs mudināt cīnīties pret ēnu ekanomiku?
Žēl, tiešām, žēl ka tāda attieksme, pirmo reizi saskaros ar kaut ko tādu, kā var būt tāda attieksme. Par ko mēs maksājam jums savus nodokļus? Kāpēc tāda attieksme, tiešām asaras acīs, kurš atmaksās zaudējumsus, kuri radušies dīgstāves laikā?" portālā "sudzibas.lv" raksta Latvijas iedzīvotājs.
Komentāri [35]
#
... 17.marts 2018 7:07 atbildēt
Dīkstāve nevis dīgstāve!
 
#
āpsis 15.marts 2018 21:27 atbildēt
Neticās šim visam. Jo:
1) termiņš licences izdošanai ir gads. Diez vai kāds VID inspektors ir atvaļinājumā gadu.
2) tādus tupus tekstus tas otrs VID darbinieks nevarētu pateikt, neriskējot tikt atlaistam.
Visdrīzāk jau ir sākušies mentu kari par ģēdē amatu, tāpēc šādas melības nāksies dzirdēt bieži.
 
#
LILI » āpsis 17.marts 2018 9:16 atbildēt
Atbildēja gan un vēl ļoti neapmierinātā tonī.VID nekas netiek darīts, lai fiziskai personai, kura grib uzsākt legālu, reģistrētu saimniecisko darbību, izskaidrotu, paskaidrotu ko un kā darīt, kādas veidlapas pildīt, kur iesniegt utt. Viss atkarīgs no konsultanta gudrības, ja nē, tad grozies kā gribi un ja kaut kas nepareizi, VID EDS aizrādījums pluss atsauce uz sodu.Veidlapas sen novecojušas, jo tur pieprasītā informācija ir atšķirīga no VID inspektora prasītā.VID sen bija laiks veikt reorganizāciju, nevis skaisti stāstīt cik pretimnākoša iestāde.Masu mēdiji vienkārši tiek maldināti un stāstītas skiastas pasaciņas.
 
#
Staburags 15.marts 2018 15:08 atbildēt
Ja nodokļus esi izvairījies maksāt pirmās okupācijas laikā, tas ir līdz 91 gadam, tad tagad apmaksāt bandītu dzīres būtu vēl noziedzīgāk.
 
#
... 15.marts 2018 14:53 atbildēt
Nodokļus nemaksā VIDam, bet valstij.
 
#
Staburags » ... 15.marts 2018 15:15 atbildēt
Mana valsts neeksistē, tad jau teiksi, ka LPSR arī bija leģitīms veidojums.
 
#
Kriksis 15.marts 2018 14:38 atbildēt
Šai te sudzibas autorei būtu jānokaunas par melīgu informācijas izplatīšanu un jāatvainojas.
 
#
FARANG » Kriksis 15.marts 2018 19:06 atbildēt
Melīga informāciaj!!! Kā tad!!!Visur kad aizej atvaļinājumā kads aizvieto! Un VID nav izņemums.Nu nodokļus nemaksa tieši VIDam,bet valstij/tur melīga informācija!/A vai tad VID nav valsts insītucija????!!!!!Tieši VID darbiniekiem vajag atvainoties!!!
 
#
LILI » Kriksis 17.marts 2018 9:22 atbildēt
Par ko jāatvainojas? Vai par to, ka kādai inspektorei nav garastāvoklis, vai par to, ka sēžot savā krēslā un vietā ir jāzin, kā runāt un kādā tonī.Ja nav pilnīgi nekāda saprašana par šo tēmu, varbūt vienkārši vajag attturēties no komentāriem.
 
Skatīt visus 35 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers