Skandalozi: Brīdina: Cilvēkus apdraud jaunas epidēmijas; iespējamas daudzas nāves 33 komentāri
 
Skandalozi

Brīdina: Cilvēkus apdraud jaunas epidēmijas; iespējamas daudzas nāves

 
F64

Pasaules Veselības organizācija brīdina cilvēkus par jaunu epidēmiju izplatību pasaulē, raksta "Science Alert".

Daudz valstu zinātnieki pēta visizplatītākos patogēnus, kas var novest pie slimību uzliesmojuma. Runa ir gan par cilvēkiem jau zināmu slimību epidēmiju, piemēram, Ebola, Lassa vīruss, gan par nezināmām jeb tā saucamajām slimībām "X".

Par "X" slimību cēloņiem var kļūt infekcijas, kas šobrīd pasaulē izplatās, piemēram, Zikas vīruss, un infekcijas, kuras no dzīvniekiem tiek nodotas cilvēkiem.

Zinātnieki mēģina izstrādāt plānu, kā rīkoties "X" slimību gadījumā. Viņi brīdina par iespējamu epdiēmiju ar daudziem upuriem, kā, piemēram, XX gadsimta sākumā, kad no masveida gripas epdiēmijas pasaulē gāja bojā vairāki desmiti miljoni cilvēku.
Komentāri [33]
#
Mazais Nostradamus 17.marts 2018 19:42 atbildēt
Ledajiem strauji kustot Artarktida ...ne vien tas atklasies ...
 
#
Par to būs jāatbild Dieva priekšā! 17.marts 2018 7:43 atbildēt
Visi vīrusi un baktērijas un nervu indes ir izlaistas no slepenajām laboratorijām diemžēl.
 
#
pop 15.marts 2018 20:26 atbildēt
Uzzināju, ka dzerot ūdeni no veikalā pārdotās plastmasas pudeles, ieriju vēl kaut kādas plastmasas daļiņas. Nu ko? Ko saka veselības inspekcija?
 
#
mikus 15.marts 2018 13:17 atbildēt
Domaju ka jauni virusi paradas sakara ar atro ledaju kusanu.Pamostas un sak darboties tie virusi kas tur miljoniem gadu gulejusi sasalusi.Un ar juras udeni nonak lidz cilvekam.Un otrs vera nemams fakts ASV slepenas virusu labaratorijas muteti specigi virusi,kuriem sodien nav zales.
 
#
... 15.marts 2018 11:27 atbildēt
A ko citu esam pelnījuši? Varbūt Dievam padomā jau ir radīt pasauli no jauna, jo pašreizējie "cilvēki" jau galīgi iziet no rāmjiem ar savu visatļautību un nežēlību vienam pret otru!
 
#
xcilvēks » ... 15.marts 2018 15:01 atbildēt
Par kuru Dievu no visiem iet runa (Dievs taču nesoda)? Nevajag gvelzt muļķības un jaukt iekšā reliģiskas blēņas, :) Neesam pelnījuši! Tur jau tā lieta ka tāpēc jācīnās pret tām lielajām korporācijām kuru dēļ mainās klimats un kūst ledāji. Bet tas ir cits stāsts. Tas ir normāli ka ir visādas baktērijas, vīrusi un citi "zvēri" mūsu zinātniekiem tik vien jāstrādā pie zālēm.
 
Skatīt visus 33 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers