Skandalozi: Rimšēviča bijusī sieva: Zinu, kas realizē "melno kampaņu" pret viņu 39 komentāri
 
Skandalozi

Rimšēviča bijusī sieva: Zinu, kas realizē "melno kampaņu" pret viņu

 
F64

Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča bijusī sieva Līga, kas ir Latvijas Nacionālā teātra mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja, atbalsta viņu un tic, ka taisnība būs Ilmāra pusē, raksta izdevums "Privātā dzīve".

Runājot par atbalstu bijušajam vīram, Rimšēviča sieva un viņa trīs meitu māte saka, ka tas ir pašsaprotami. Pie tam pēc vairāk nekā 20 gadu darba sabiedriskajās attiecībās viņa esot skaidri redzējusi, kas notiek.

"Tā ir labi plānota klasiska melnā PR kampaņa. Tā kā Latvijas PR vide ir samērā šaura, diemžēl zinu, kas savu pasūtītāju uzdevumā to realizē. Esmu droša, ka šīs kampaņas primārais mērķis nemaz nav vēlme vai vajadzība iesēdināt Rimšēviču. Galvenais bija radīt starptautisku troksni. Domāju, ka paši pasūtītāji savā slāviskajā mentalitātē šo visu uztver un izbauda kā tādu hapeningu. Ar smīniņu vēro, kā KNAB un Latvijas amatpersonas nu tiks ar to galā. Šis savukārt vēlāk būs viņiem noderīgs fons plānotajai starptautiskajai tiesvedībai," pauda Latvijas Bankas prezidenta bijusī sieva.

Kopumā Rimšēviča saka, ka šis ģimenei ir ļoti smags periods un "nezinām, kas vēl būs jāsagaida, taču - lai kas arī būtu, mēs noteikti to izturēsim".

Komentāri [39]
#
pele 14.marts 2018 8:00 atbildēt
ASV vai tad grib nomelnot Ī.Rimsevicu diezvai.Visas bankas apmazga naudu.Un ko tad bijusī sieva uztraucas nebūs krējums ko var smelt ar burkam.
 
#
Dina 14.marts 2018 1:01 atbildēt
Malacis Līgucis ka aizstāv bij. vīru. Lūk tādos brīžos arī parādās attiecības.
 
#
Pbums 13.marts 2018 23:26 atbildēt
Nekādas melnās kampaņas nav vienkārši ja ņem kukuļus miljonos un kādam nesamaksā, kāds pasūdzās. Bet Dažiem gods tik ļoti kukuļos apēsts ka pietiek nekaunības pat amatā palikt.
 
#
..... 13.marts 2018 15:49 atbildēt
Murgs, kas notiek....
 
#
Ērkulis Pūravs, PhD, privātdetektīvs 13.marts 2018 15:33 atbildēt
Jāpiekrīt Fēlim: "Bērnu pabalsti droši vien tik sulīgi, ka pazaudēt tos būtu katastrofa."!!! Ja jau viena no trim bijušajām sievām tik labi pārzināja tos "ļaunprātīgos PīĀrius" un "melno kampaņu" pret bijušo vīru, tad, kāpēc nepabrīdināja jau laikus?
 
Skatīt visus 39 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers