Skandalozi: Apsveikumi un nebūšanas Sieviešu dienā! Ušakovs puķes atvedis ar ķerru 69 komentāri
 
Skandalozi

Apsveikumi un nebūšanas Sieviešu dienā! Ušakovs puķes atvedis ar ķerru

 
F64

Lai arī Starptautiskā sieviešu diena, jeb 8.marts, nav oficiāli valsts svētki, tos svin visai plaši un tostarp arī sabiedrībā zināmi cilvēki.

Par godu svētkiem, pie neliela pārtraukuma no darbiem ticis pat Rīgas mērs Nils Ušakovs, kurš kolēģēm ziedus veda ar ķerru.

Twitter

''Tiem, kas katru gadu uzdod vienu un to pašu jautājumu, atkārtošu atbildi - ziedus 8. martā kolēģēm domē mēs pērkam par saviem līdzekļiem,'' tvīto Ušakovs.

Radošāk lietai piegājuši valsts otrajā lielākajā pilsētā, kur tapis mīlīgs video ar domniekiem, kuru gan liela daļa cilvēku uztvēruši par ''muļķīgu joku''.

Tikmēr Twitter lietotāja Liene dalās ar kādu kuriozu (vai pat skumju) gadījumu no šodienas: ''Tie skatieni, ko viesmīle velta vīrietim, kad sieviete apmaksā rēķinu restorānā 8.martā. Priceless.''

''Šodien gaisā jūtami īpašie fluīdi - tik pieklājīgs un smaidīgs kurjers sen nebija satikts,'' priecīga ir cita tvītotāja Arita.

Bet Roberts Putnis ar 8.marta svinēšanu esot pagalam neapmierināts: ''Padomisko 8.marta neļķu, konfekšu kārbu un alkohola plūdu iespaidā cerēju, ka tas viss aiz muguras mūžīgi mūžos. Nekad nebiju varējis iedomāties, ka 8.martā brīvajā Latvijā būs jāstāv uz ielas ar politiskām prasībām sargāt sieviešu tiesības.''

Interesantus sveicienus saņēmušas arī sievietes arī citās pilsētās. Piemēram, Liepājā un Ventspilī sievietes apsveikuši futbolisti, Liepājā sievietes saņēmušas sveicienus arī autobusā.

twitter.com

twitter.com

Komentāri [69]
#
ēēē 11.marts 2018 10:42 atbildēt
Ko nevar celt , to nevar nest ...
 
#
vineta 9.marts 2018 23:09 atbildēt
Tie tiesam ir burvigi svetki.Kad tiek godinatas vissas sievietes.Jo dzive iet visadi.Un diemzel ne,visas var klut par matem.Taka es uzskatu ka sen butu laiks,vinus adzit par oficaliem svetkiek.Neredzu siem svetkiem nelabveligu ietekmi.KA MUSU VALDIBA CENSAS TO IZSPAUST, UN NEVELAS VINUS ADZIT.KAUNS. 8 MARTS SIEVIESU DIENA,BURVIGA,UN SKAISTA,KA TIE ZIEDI KO KUNGI PASNIEDZ AR MILESTIBU.
 
#
Visu cieņu Rīgas mēram Nilam Ušakovam! 9.marts 2018 21:24 atbildēt
Ik gadu 8.martā Sieviešu dienā Rīgas domes kungi- ar mēru Nilu Ušakovu priekšgalā apsveic mūs Sieviešu dienā. Vai nav skaistas dzeltenās narcises "ķerrā"?
Manai māsai gan nepaveicās - lumpeņveidīgi veči knapi pa tulpei bija sagrabinājuši, bet siekalaini gaidīja, kad dāmas uzklās galdu ar ēdieniem un alkoholu ...
 
#
brīnos onkuļa stulbumu! 9.marts 2018 21:10 atbildēt
Roberts Putnis ar 8.marta svinēšanu esot pagalam neapmierināts: ''Padomisko 8.marta neļķu, konfekšu kārbu un alkohola plūdu iespaidā cerēju, ka tas viss aiz muguras mūžīgi mūžos. Nekad nebiju varējis iedomāties, ka 8.martā brīvajā Latvijā būs jāstāv uz ielas ar politiskām prasībām sargāt sieviešu tiesības!"
------------------------------------------------------
Ar savu ...STULBUMU nu nevajadzētu tik ļoti ...lepoties!
Bet vēl grasās balotēties Saeimas vēlēšanās! bet ir par STULBU, lai internera resursos sameklētu, ka nevis "padomijā", bet 1.x Sieviešu dienu sāka svinēt ASV — 1909. gadā Amerikas sociālistiskā partija izsludināja februāra pēdējo svētdienu par Nacionālo sieviešu dienu...
 
#
Ra 9.marts 2018 10:04 atbildēt
Štruntīgi "vīrieši"un skaudīgas sievietes....
 
Skatīt visus 69 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers