Skandalozi: Latvietis atklāj, kā Facebook "testiņu" dēļ tika pamatīgi apkrāpts 18 komentāri
 
Skandalozi

Latvietis atklāj, kā Facebook "testiņu" dēļ tika pamatīgi apkrāpts

 
Reuters/Scanpix

Sociālā tīkla Facebook lietotāji pēdējā laikā jo īpaši bieži aizpilda visdažādākos izklaides "testiņus", piemēram, piemēram, ''Kāds tu izskatīsies sirmā vecumā?'' vai ''Kura slavenība būs tavs līgavainis/līgava?''. Taču, kā izrādās, šādas izklaides var novest pie nelāga rezultāta.

Kāds Facebook lietotājs atklājis savu negatīvo pieredzi - pie kā novedusi šo testiņu pildīšana.

"UZMANĪBU!!! Dārgie Facebook lietotāji, nelietojiet to aplikāciju, kas maina jūsu profila seju un pārvērš pretējā dzimuma bildē un noshāro to JŪSU profilā, par prieku jums un par smieklu iemeslu jūsu draugiem. Tā aplikācija ir inficēta un es kļuvu par upuri šiem personīgās informācijas zagļiem. Mans E-bay konts tika uzlauzts un 2x preces tika slepeni pasūtītas bez manas ziņas uz Krievijas adresi. Nelietojiet to aplikāciju, padalieties, lai citu personīgā informācija nenonāk zagļu rokās!" aicina lietotājs.

Jāpiebilst, ka iepriekš arī portāls irir.lv vēstīja par šo testu negatīvo ietekmi. Proti, atsaucoties uz Krievijas kanāla Doždj pētījumu, tika atklāts, ka viss nemaz nav tik nevainīgi - cilvēki seklu ''testiņu'' dēļ krāpniekiem piešķir visu nepieciešamo.

Komentāri [18]
#
jomajo 25.februāris 2018 13:51 atbildēt
lietojiet vairāk,tupāki kļūsie
 
#
Taisniba 24.februāris 2018 22:48 atbildēt
Nu Vo krievi tagad ģērbjas uz letiņu rēķina.
 
#
Zuze 24.februāris 2018 9:45 atbildēt
Nelietojiet arī ReSnap!!!
 
#
Jusis 24.februāris 2018 9:24 atbildēt
Pat ja tie nebūtu krāpnieki ,kāpēc cilvēkam jāpieslēdzas facebook ,lai mainītu savu izskatu. Tas taču ir stulbi un debili. Internetu taču vajaga ,lai ziņas izlasītu ,kādu filmu vai pārraidi noskatītos ,ja vajaga draugam apsveikumu vārda dienā aizsūtītu ,ne caurām dienām blenztu telefonā ,sūtītu n-tos smaidiņus ,mainītu savu izskatu ,sūtītu tos visiem 20 tūkstošs draugiem un darītu vēl visādas tukšas lietas. Aizmirsu ,internetu vēl vajaga lai kom. rēķinus samaksātu.
 
#
Jānis » Jusis 25.februāris 2018 9:15 atbildēt
Pilnībā es Jums piekrītu.
 
#
sviests 24.februāris 2018 3:51 atbildēt
Kā gan tās aplikācijas varēja tikt klāt pie ebay konta paroles un paypal konta paroles lai pasūtītu preces? var būt mašīnas atslēgas arī pie reizes nozaga? Izklausās pēc pilnīga murgojuma.
 
#
Uldis » sviests 24.februāris 2018 12:15 atbildēt
Piekrītu. Vienīgi, ja vientiesis nav aizpildījis ar roku to visu atbildot uz testa jautājumiem.
 
#
sviests » Uldis 24.februāris 2018 14:08 atbildēt
Nu jā, gadās jau āpši, kas mierīgi piešķir citiem savas paroles un pēc tam bļauj, ka ir aptīrīti. Nebūtu brīnums, ka šis eksemplārs arī ar roku aizpildījis un atdāvinājis savus pieejas kodus.
 
#
Corbie » sviests 24.februāris 2018 19:23 atbildēt
Aplikacijaas biezha paradiba ir keylogger, ievadija ebay paroli un dati tika nosutiti taalaak..
 
Skatīt visus 18 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers