Skandalozi: Skaistule vai briesmonis? Uzradusies jauna "dzīvā Bārbija" no Prāgas 5 komentāri
 
Skandalozi

Skaistule vai briesmonis? Uzradusies jauna "dzīvā Bārbija" no Prāgas

 
Skatīt 4 bildes
Ekrānšāviņš/Barcroft Media
Ekrānšāviņš/Barcroft Media
Ekrānšāviņš/Barcroft Media
Ekrānšāviņš/Barcroft Media
Ekrānšāviņš/Barcroft Media
 
Skaistule vai briesmonis? Uzradusies jauna "dzīvā Bārbija" no Prāgas
1 / 4 Bildes 
 
 

18 gadus vecajai meitenei ir 300 "bārbiju" lelles, kuras viņa patiesi apbrīno. Tas licis tērēt vecāku doto naudu, lai līdzinātos šīm lellēm, vēsta "Mirror".

Meitene katru mēnesi tērējusi vairāk nekā 1 100 eiro no vecāku iekrājumiem, lai līdzinātos īstai Bārbijai. Kā viens no pirmajiem soļiem bija krūšu palielināšana līdz pat G bļodiņas izmēram.

Tāpat meitene rūpējas, lai viņai vienmēr ir gari blondi mati, milzīgas skropstas, pamatīga kosmētikas kārta un pilnīgas lūpas - viss neīstais, kas padarītu līdzīgāku lellei.

Jauniete jau plāno veikt dibena implantu ievietošanu, ribu izņemšanu un pat vēl lielākas krūtis.

Komentāri [5]
#
Dz.Vilde 25.februāris 2018 9:28 atbildēt
Tā nav sulīgā Andiņa?
 
#
precīzi 24.februāris 2018 23:41 atbildēt
Pupule. Tāda var apgāzties uz deguna.
 
#
Mr.Susurs 24.februāris 2018 23:14 atbildēt
Kilings, kad rakstija, Vienas asinis tev un man. Ja bus vienas asinis. Tev menesreizes, man saskrapeta roka Mus vienos asinis, bet merkis ir jasasniedz un jaizpilda. Nu un kas , ka pec tam visi par to smiesies. Ari Jus par mani smiesieties. Ar tadu bardu un krosa :))) Labu nakti visas manas neparliecinatas. Ar paris pogu pataistishanas pie datora es Jus par elites skaistulem neuztausushu... Neapped no rita pirmo bulcinu, izved suni lauka pastaigat, valams skrejiena forma.. Pec tam dusha un tikai varbut pec tam Guru Susurs Uzradisies. Vinsh to visu bus veicias 2 stundas atrak. Japassmejas pirms musu miega - Gomymen sekta :))) Ir divi dazhadi tilkojumi, abi der. Labi sektantes, dusha, pec tam pie viriem pec nodokliem un gulet. Man rits sakas 4.30
 
#
Mr.Susurs 24.februāris 2018 23:03 atbildēt
Susuram 120 kilogrami< edot kopa ar jums risus vinshnebus pats laimigakais. Partikas racions tikai ko atradisim zem kajam. Jusu nakamie viri pec tam nesapratis , kur tada interese par copi. Nenokeri zivtinu, neappedi vardi, nenozime, ka 10 kilometri nav janosskrien. Talak psihologiskais kurss zem lietus pelku bedre. Virietis nav nekas bet Jus cukas atrodaties dublu pelke Velesietis klut stipras lidisiet no bedres lauka, mazgasaties pashas un vel drebes. Un nakamie 10 kilometri. Lamer sievishkiba un speks bus iepoteti. Nekadu svaru kursu laika. Leksi nezinot izpletnis atversies vai ne. Pec tam klusiet Apalishu desantspeks Man 2 augusta snabi nesisiet :) es piedzershus un Jus kopa ar mani vismaz 10 kilometru krosu : ))))))) Uzvaretaju nobuchoshu ar visu savu atlikusho speku un nodoshu pilnvaras.. Generalis Susurs vel var paris gadus ta izklaideties, bet ne ilgi...Bet tikai ja manas mazas Latvijas armija iesauks, nepaklausimies generalu ieliktenishuem. Jus pashas zinat kur ieliknishus liek. Karosim sava prieka pec, par gimeni un nakotni.
 
#
Mr.Susurs 24.februāris 2018 22:49 atbildēt
Ja sievietei nav kur pieskarties, pie kada velna vina skaistule. Es neesmu pedersts, kas ar lellem spelejas. Es pat ar dziviem cilvekiem dzive nekad neesmu spelejies. Ja pateikshu apalitei , ka 20 kilogramus nometis, menesi, tad ari nometis. Pats armija pec majas uzreiz 10 nometu. Bet es cauri serzhantu kurshiem izgaju, Izsniesim izpletni konkretam svaram. nenometisi. Atvaino nosotusues, saskana ar dieva gribu. Un pec tam pa ielam kurses apalishu divizijas, kas ne tikai militari bus apmacitas, bet bus pashas skaustakas un pievilcigakais. Visa Latvija Jus redzes, bet siekaloshos tikai es kaut ari katru dienu ar Jums cauri izzieshu. es nevaru no citiem prasit ko pats nevaru izdarit. Generalis Susurs jus nodos viru rokas. Protams par vira iemakshu apalishu brigadei Jaiet gulet. Rit smaga diena
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers