Skandalozi: Brazīlijā protestē par dzimumu mainījušas volejbolistes spēlēšanu sieviešu Superlīgā 6 komentāri
 
Skandalozi

Brazīlijā protestē par dzimumu mainījušas volejbolistes spēlēšanu sieviešu Superlīgā

 
Instagram

Brazīlijas sieviešu volejbola komandas izrādījušas neapmierinātību par to, ka Superlīgā spēlē dzimumu mainījusī Brazīlijas volejboliste Tifānija Abreu.

Brazīlijas volejbola federācija šobrīd pārskata savus noteikumus, uz kā pamata Tifānijai varētu aizliegt spēlēt sieviešu Superlīgā. Starptautiskās volejbola federācijas (FIVB) noteikumi paredz, ka dzimumu mainījuši sportisti var piedalīties FIVB organizētās sacensībās.

Balstoties uz Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) datiem Tifānija ir veikusi visas nepieciešamās procedūras, lai tiktu uzskatīta par sieviešu sportisti.

Arī Brazīlijas volejbola federācijai šobrīd nav nekāda pamata aizliegt Tifānijai spēlēt sieviešu Superlīgā, bet šobrīd nav skaidrības, kādi lēmumi tiks pieņemti pirms jaunās sezonas, un vai Tifānija turpinās pārstāvēt ''Voolei Bauru'' komandu. Jāpiemin, ka pati Tifānija iepriekš izteikusi vēlmi pārstāvēt Brazīlijas izlasi olimpiskajās spēlēs.

Komentāri [6]
#
lapa 19.februāris 2018 20:59 atbildēt
kur rinkevics....
 
#
Sulīgā Anda grib zināt? 19.februāris 2018 14:46 atbildēt
Tad viņai ir pežiņa?
 
#
Puteklis 18.februāris 2018 21:31 atbildēt
Taizemē puišus jau sen "pārtaisa" par meitenēm. Tagad "pilnīgi oficiāli" to varēs darīt arī sportā. Jauki. Debešķīgi. Fantastiski!!! Uz priekšu genderisti un varavīkšņotie homoseksuālisti, padarīsim pasauli beidzot dabīgu! Lai dzīvo "Karlīnes" un "Kārļi"!
 
#
Skolnieciņš » Puteklis 19.februāris 2018 6:27 atbildēt
Bet volejbolā panākumu būs stipri vairāk, jo šādas sievietes ir garākas, tātad izlasei būs lielāka iespēja uzvarēt.
 
#
pietiek cūkoties 18.februāris 2018 21:05 atbildēt
Tā ir šmaukšanās.
 
#
Atslēgas vārdi 18.februāris 2018 19:57 atbildēt
"ir veikusi visas nepieciešamās procedūras lai atzītu par "sievieti"" - tagad skaidrs kāpēc pavisam nesen Starptautiskās vieglatlētikas sacensībās (Olimpiāde vai Pasaules čempionāts) 2 Āfrikas nēģeri acīmredzami VĪRIEŠI bez piepūles uzvarēja šķiet 800 un 1500 metros sieviešu sacensības un mūsu komentētājs teica, ka abi esot pārbaudīti un viss kārtībā...TĀTAD VISA SĀLS SLĒPJAS DAŽU VEIKLU DARBOŅU ATTIECĪGI SASTĀDĪTAJOS SACENSĪBU UN FEDERĀCIJU NOLIKUMOS - vai Stambulas konvencija darbībā?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers