Skandalozi: Vīrietis aizdedzina māju, kurā atrodas viņa sieva un četri bērni 5 komentāri
 
Skandalozi

Vīrietis aizdedzina māju, kurā atrodas viņa sieva un četri bērni

 
ugunsgrēks, liesmas

Klajā nākusi jauna informācija par šokējošo gadījumu Samarā, kad ugunsgrēkā gāja bojā trīs mazi.

Kā raksta vietējie mediji, ugusngrēka iemesls ir ļaunprātīga dedzināšana, pie kuras vainojams tēvs - 25 gadus vecs vīrietis. Viņš ir atzinis savu vainu.

Kā skaidro izmeklētāji, 25 gadus vecais tēvs atzinies, ka, esot alkohola reibumā, pats aizdedzināja mantas mājās un aizbēga.

Tiek ziņots, ka 30 gadus vecā bērnu māte izglābās, pateicoties kaimiņiem.Taču ugunsgrēkā gāja bojā trīs mazi bērni - divgadīgs puisēns un četrus mēnešus veci puisītis un meitenīte.

Komentāri [5]
#
Mr.Susurs 16.februāris 2018 20:53 atbildēt
Man galigi nav labakas attiecibas ar sievasmati Vina mani emigrantu neciesh, bet es vinu. Vina man ta ari nav piedevusis, ka es vinus pasutiju ar visu vinu finansialo atbalstu meitai Luk vinas krodzina varetu iemest kadu kaujas granatu . Bet sievastevs man ladzigs virs. Pirms 28 gadiem tikai pateica lai meitu neapbizho. Im ta mums ir labakas attiecibas. insh izliekas, ka dusmojas uz mani, es vinu saucu par Hitlerjugendu.Teatris sievasmatei...Bet, laikam tadel mums ari ar sievu ir tik labs sekss, ka sievasvati butu gatavs pat ar traktoru padzenat. Man nav svariga vinas, bet vinas meitas milestiba/ Lai ka es necieshu sievasmati, bet vina ir radijusi manu laimi, gimenes dzivi un seksu... Es nezinu kads engelis vai satans man prasija uzrunat manu sievinu Elzu Gan jau mus kopa saveda sargengeli... Es pat tagad ar kaunu atceros, ka par beidzmajam markam nopirku vinai ziedus un zelta fregzentinu. Sodien es no kauna nomirtu par shadu ricibu. tagad es varu nopirkt loti dargu gredzenu, bet sieva nesa 200 marku vertu zekta parodiju. Tas ur vel viens no seksa paveidiem virietim, tev jajutas neerti, par to , ko sava nabadziba izdariji. Savu miloto sievieti tik smagi noshokeju, ka nekads zelts nav vajadzigs/ Es pat neatceros musu pirmo reizi. Vinas draudzenes maja tas viss notika. Un es laikam izskatijos tik nozhelojams pelens, ka vina saomaja ar taksi aizvest mani uz emigranta dzivokliti.. vina ta ri lauka no vina pec tam neuzgaja... Saka majas jartubu eidot, pec tam gultina blakus kartojas. Un ta ari aprecejamies. Kam es vinai nabadzigs emigrnts biju vajadzigs , pat shodien nezinu. Tahad toties loti bagata dama. Bet tik un ta neskiras no manis. Kada skirshanas.. Maija iga skola beigsies un nedelu no gilmistabas melodisim lauka. Esmu laimig s cilveks ar smagu, bet savejo likteni.. Nabutu vinu izgajis cauti, varbut, ka bomzis blakus miskastej sedetu
 
#
lii 16.februāris 2018 18:08 atbildēt
kā tad pati izglābās, bet bērnu nepaķēra līdzi?
 
#
S 16.februāris 2018 17:11 atbildēt
Ari tamlidzigajos gadijumos pie visa vainiga varetu būr ari psihe-kuras profilaksei par maz uzmanibas pievērstas
 
#
Līga 16.februāris 2018 16:20 atbildēt
"kad ugunsgrēkā gāja bojā trīs mazi." kas ir mazi?h
 
#
lapa 16.februāris 2018 15:31 atbildēt
amerikosu pirksts.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers