Skandalozi: Sieviete pie zobārsta Rīgā piedzīvo ko briesmīgu 32 komentāri
 
Skandalozi

Sieviete pie zobārsta Rīgā piedzīvo ko briesmīgu

 
F64

Kāda sieviete pastāstījusi par nepatīkamu situāciju, ko nācies piedzīvot Rīgā, diennakts zobārstniecības klīnikā "Denta".

Sieviete atklāj, ka piedzīvojusi lielas sāpes, kad zobārste labojusi zobu, kas, pēc pacientes domām, esot bijis jārauj ārā.

"Es atdevos mazai, melnai, krievu tautības ''ārstei'', kas izlēma ''labot'' raujamu zobu, izārdīja man pusi sejas, sabāza kaut kādu baltu vielu un paprasīja bez čeka 60 eiro. Ārprāts! Man bez narkozes izplēsa nervu, sirds no sāpēm, likās, apstājusies. Šo bābu vajag sodīt un atņemt licenci, visai "Dentai" vajag atņemt licenci, jo pēc tādas inkvizīcijas piekodina, ka maksāt var tikai skaidrā naudā bez čeka. VID arī tiks ziņots," raksta paciente.

Komentētāji piebilst, ka arī ir bijuši šajā klīnikā, sakot, ka attieksme esot normāla, taču čekus par pakalpojumiem tiešām nedodot.

Komentāri [32]
#
Lelle 16.februāris 2018 22:05 atbildēt
Labs ārsts ja uzreiz nerauj ārā zobu. Tās tomēr ir patiesas rūpes par pacientu.
 
#
Dr. 16.februāris 2018 14:01 atbildēt
1.tikai zobārsts var noteikt diagnozi-raujams vai ārstējams
2.komunikācijas problēma-tikai pacients var izlemt-raut ārstējamu zobu vai nē
3.ja "izrāva nervu"-tātad zobs bija izārstējams,bet ne vienā seansā
4.dežūrārsts atvieglo pacienta stāvokli-noņem vai mazina sāpes
5.urbjot nevar pusžokli saārdīt
6. Mums katram ir savs sāpju slieksnis-citam augstāks,citam zemāks
7.ne vienmēr kārtīgi apsāpējušos zobu izdodas pilnībā anestezēt-tāpēc dažādi medikamenti un pagaidu slēgums
8.zobārsts nav brīnumdaris-uzsmaidīs un sāpes pāries,reizēm nākas paciesties-ja regulāri apmeklē zobārstu,šādi ekscesi reti gadās
Novēlu katram atrast savu zobārstu,kuram uzticies!
 
#
16.02 16.februāris 2018 13:42 atbildēt
Gadu atpakaļ gāju uz Dentu. Ja tiec pie laba ārsta tur, tad var arī labi salabot, bet nomainīju zobārstniecību tieši tādēļ, ka aparatūra un prakse Dentā kā padomju laikos. Nav ko sūdzēties, cenas tur ir lētākas, bet, es labāk samaksāju vairāk mūsdienīgākā zobārstniecībā, lai viens un tas pats zobs nav jālabo ik pēc 3 mēnešiem.
Tur ir laba higēniste, kas būtu lētāk, nekā citās iestādēs. Bet dežūrārstus gan neiesaku, esmu bijusi, tāda sajūta, it kā strādā ar lopu, ne pacientu.
Bet ja naudiņa ļauj, labāk ir doties uz citu zobārstniecību.
 
#
pieredze 16.februāris 2018 9:38 atbildēt
Esmu bijusi Dentā pie dežūrārsta 2 reizes. Vienreiz šeit minētā daktere krieviete tiešām bija ļoti rupja un nelaipna, bet zobu izrāva labi. Otreiz bija vecāka kundze latviete, laipna un patīkama, ielika zāles.
 
#
Dacce 15.februāris 2018 23:41 atbildēt
Ziniet ko?Pēdējā laikā cilvēki ir palikuši tik neiecietīgi truli pohujisti!Nauda sakāpusi galvā!Tiešām!Bezgala bezkaunīgi bezsirdīgi egoisti!
 
Skatīt visus 32 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers