Skandalozi: 99 gadus vecs autovadītājs nogalina divas jaunietes un pats mirst pēc 3 dienām 9 komentāri
 
Skandalozi

99 gadus vecs autovadītājs nogalina divas jaunietes un pats mirst pēc 3 dienām

 
Sputnik/Scanpix

99 gadus vecais Volters Runijs no Mičiganas ietriecās mašīnā, kurā sēdēja divas jaunietes. Viņas gāja bojā notikuma vietā. Pēc trim dienām no gūtajām traumām viņš nomira pats.

Par autovadītāja upuriem kļuva 18 gadīgā Santa Feketa un 17 gadus vecā Britnija Poindekstere.

Policija atklāja, ka Volters, braucot pa ceļu nakts laikā, pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus - viņš brauca ar neieslēgtiem lukturiem, tas arī kļuva par avārijas iemeslu.

Pats Volters nomira slimnīcā dažas dienas pēc avārijas.

Jāpiebilst, ka pirms mēneša Volters izgāja nepieciešamās pārbaudes un viņam tika dota atkārtota atļauja vadīt auto bez ierobežojumiem.

Komentāri [9]
#
vispareizāk 14.februāris 2018 9:29 atbildēt
autovadītāja apliecību izdot iikai no 60gadu vecuma ,jo statistika liecina ,ka smagākās avārijas izraisa tādi 20 līdz 30gadīgi pašpārliecināti stulbeņi.
 
#
Līva 14.februāris 2018 1:10 atbildēt
Mans kaimiņš 91 gadu vecuma vizinās ar mašinu.Arī pa Rīga -Daugavpils šoseju.Un brauc arī uz Rīgu..
 
#
brīvais radikālis » Līva 14.februāris 2018 2:31 atbildēt
Tavs kaimiņš droši vien nav amerikānis?
 
#
Kartupelis ar mugurkaulu 13.februāris 2018 20:14 atbildēt
Kak,jeģiš ģerevņa!!!
 
#
gramatika » Kartupelis ar mugurkaulu 17.februāris 2018 13:02 atbildēt
Kad beidzot latvieši iemācīsies rakstīt krievu valodā ar latīņu burtiem? Nu patiešām analfabēti! Vai paši ir mēģinājuši izrunāt to, ko uzrakstījuši? Vai vairs nezin , kā izrunā latviešu burtus... : "Kak jedesh derevnja?" Šādi raksta pat paši krievu latīņu burtiem....beidziet bāzt to "ģ" burtu "d" vietā !
 
#
Mr.Susurs 13.februāris 2018 19:29 atbildēt
Nu shis gadijums kartejo reizi pierada, ka braukshanai ir vajadzigs ne tikai minimalais, bet ari maksimalais vecuma ierobezhojums. Un starp citu shadi ierobezhojumi pasaule ir. Nu nav tas nevienam noslepums, ka tieshi penshi veselibas problemu del izraisa loti tragiskas avarijas. Ja jaunie dunduki iet boja savas pargalvibas del, tad vechuki tieshi veselibas del. Sao Paolo Shtata bidija likumprojektu par aizliegumu sesties pie stures pec 70 gadiem. Aktiva darba dzive jau ir beigusies un auto ipashi nav vajadzigs. Likumu nepienema, tagad spriezh par 75 gadu vecumu... Domaju ari Latvija varetu but likums, kas nosaka maksimalo vecumu braukshanai piemeram 75 gadi. Nav shada vecuma vairs japiedalas auto satiksme...
 
#
Kalvis » Mr.Susurs 13.februāris 2018 20:21 atbildēt
Tu, debīliķi, Tev pašam drīz vien pielavīsies 75 un tad nāksies smagi nožēlot šīsdienas iniciatīva! Daudz baltu dieniņu! Stulbeni!
 
#
Mr.Susurs » Kalvis 13.februāris 2018 20:45 atbildēt
Man nemaz tik ilgi nav lidz 75 gadu vecumam. 25 gadi. Kur man 75 gados butu ar auto jabrauka? Uz veikalu pec partikas? Bet kam tad man 5 berni? Es 75 gados drizak 24 stundas diennakti ar mazberniem pavadishu. Skatisimies hokeju, kopa celosim uz hokeja halli. Pec trenina, mazbernus uz skolu, bet pats nosnausties. Mans darbs ir tagad audzinat un uzturet gimeni. Bet pec 25 gadiem es pats jau bushu berns, par kuru japarupejas. Un ja vel divas zhiperigas mazmeitas bus, tad vectetinam pat pakalu nevajadzes pakustinat no majas lauka :) Pashas visu atnesis un izdaris.. !!! P.S. Manam divam jaunakajam meitam bus 26 gadi, kad man bus 75 :) Es par vecumdienam parupejos 49 gados, lai nebutu garlaicigi :)
 
#
adel 13.februāris 2018 19:18 atbildēt
mīļā pasaulīt 99 gados atļaut braukt??? Tā ir ka simtgadnieku laiz pie stūres.,izbrīna kā vins vareja iziet sofera komisiju
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers