Skandalozi: Kaut kas traks! Uz trotuāra Rīgā guļ miris sētnieks; visi brauc garām 77 komentāri
 
Skandalozi

Kaut kas traks! Uz trotuāra Rīgā guļ miris sētnieks; visi brauc garām

 
Attēlam ir ilustratīva nozīme. / F64

Sociālajā vietnē Facebook Ruta Rulle publicējusi ierakstu, kurā atklāj piedzīvoto, braucot uz darbu.

Viņa atklāj, ka mēģinājusi palīdzēt uz ielas guļošam cilvēkam, un tajā pašā laikā citi cilvēki, redzot situāciju, vienkārši gāja un brauca garām.

"Braucot uz darbu pa Vienības gatvi, pamanīju, ka uz trotuāra blakus trambuļa sliedēm guļ cilvēks ar sniega lāpstu rokās...visi pabrauca garām, pat piebremzējot, bet pabrauca garām... es, protams, apstājos, izsaucu ātros, bet bij jau daudz par vēlu, bija skaidrs, ka viņš guļ tur jau labu brīdi. Kamēr es ar viņu tur ņēmos, apskatot viņu, meklējot pulsu utt. arī neviens nepienāca, neapstājās, pēc 10 min viens vīrietis pieskrēja... Kas ar mums, sabiedrība, notiek?! Es iedomājos, cik daudz tramvaju ar tajos esošiem pasažieriem pabrauca garām, cik auto... un NEVIENS pat neiedomājās izsaukt ātros. Ak, kaut jums NEKAD nenāktos nokļūt šī vīrieša vietā, kad tādi, kā jūs, jums vienkārši paies un pabrauks garām. Tas bija sētnieks, nebija dzēris, viņam bija palicis slikti ar sirdi...," teikts ierakstā.

Tikmēr komentāros cilvēki kritizējuši, cik Latvijas sabiedrība tomēr ir vienaldzīga.

Komentāri [77]
#
Otto 15.februāris 2018 22:01 atbildēt
Latviešiem tas ir raksturigi pie vienas vietas kas notiek ar citu. Valdiba pateiks ka Putins vainigs
 
#
JanisT 15.februāris 2018 21:38 atbildēt
Ko Tu gribi, te ir Latvija!
:(
 
#
juris Maruks 14.februāris 2018 23:34 atbildēt
Latvija pazemo sevi sava valsti un arzemes kauns par jums visiem! kurwas
 
#
mikus 14.februāris 2018 3:52 atbildēt
Seit pargudrie komenteteji atcerieties,ka ar katru no mums tas var notikt.Bumeranga likumu dievs vel nav atcelis.Un beidziet nirgaties par otra nelaimi.
 
#
Edd 14.februāris 2018 1:16 atbildēt
Varu pateikt tikai vienu - Eiropā (tajā pašā Eiropā, par kuru krievi 24/7 režīmā propogandē, cik degradēta tā it kā esot) cilvēki šādās situācijās ir daudz nevienaldzīgāki. Tur nebūs iespējams, ka visi brauc garām. Jo cilvēcības kultūra daudz augstāka.
Starp citu, kādu gadu atpakaļ arī redzēju video, kuru viens krievs taisīja. Šādu eksperimentu - guļ cilvēks un tad vai pienāks vai nepienāks kāds klāt. Viņš to darīja Krievijā un ASV. Krievijā praktiski visiem bija vienalga. ASV ļoti bieži nāca klāt.
Tā lūk, tie "degradētie" rietumi.
 
Skatīt visus 77 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers