Skandalozi: Latvietis Beļģijā nopērk auto; rezultātā ne nauda, ne mašīnas 9 komentāri
 
Skandalozi

Latvietis Beļģijā nopērk auto; rezultātā ne nauda, ne mašīnas

 
F64

Raidījums "Bez Tabu" atklāj Ilvara stāstu, iegādājoties jaunu auto. Viņš pats no Beļģijas uz Latviju atveda noskatīto automašīnu, taču rezultātā palika gan bez naudas, gan automašīnas.

Spēkrats Latvijā tika ievests pagājušā gada jūnijā. Teju uzreiz pēc tam Ilvars devās uz turpat Bauskā esošo CSDD staciju, lai nokārtotu formalitātes un automašīnu piereģistrētu Latvijā.

Liels bija viņa pārsteigums, kad CSDD darbinieks izsauca kriminālpolicistus un paziņoja, ka automašīna ir izsludināta meklēšanā.

Kopš automašīnas iegādes pagājuši septiņi mēneši, taču vēl šodien automašīna joprojām iekļauta meklēšanā esošo spēkratu sarakstā, tādēļ to nav iespējams piereģistrēt un izmantot ceļu satiksmē.

Kā skaidro VP starptautiskās sadarbības pārvaldes priekšnieks Māris Geida, automašīnu meklēšanā izsludinājusi policija Polijā. Mašīna reģistrēta Vācijā, tādēļ Latvija vērsās pie Vācijas likumsargiem.

"Mēs nevaram iejaukties šo divu valstu attiecībās. Mēs, protams, vēlreiz laipni lūgsim Vācijas kolēģiem prasīto informāciju nodot Polijai.Nevaru prognozēt, cik ilgu laiku tas vēl aizņems," skaidroja Geida.

Latvijas likumsargiem neesot tiesību atcelt meklēšanā izsludinātu spēkrata meklēšanu, ja to izsludinājusi kādas citas dalībvalsts likumsargi.

Komentāri [9]
#
Bārda 22.janvāris 2018 19:11 atbildēt
Kādu laiku atpakaļ viena dāma Rumbulā nopirka Latvijā reģistrētu autiņu,pie tam paņēma no bankas kredītu,.Pēc kāda pusgada policija pievāca mašīnu jo esot kaut kur Eiropā zagta,bet CSDD aizmirsusi pārbaudīt un izsniedza šim autiņam reģistrāciju. Sausais atlikums ,mašīnas nav ,kredītu jāatmaksā,neviens nav vainīgs.Domāju ka šai sievietej nevajadzēja likties ne zinis un nemaksāt,lai pamēģina bankai atņemt ieķīlāto mašīnu.
 
#
Indegrients 22.janvāris 2018 16:58 atbildēt
Latvija var. Uz minimālā darba atalgojuma nevienādības starpības celt USD bez seguma vērtību ,un tagad arī cels parazīta UK mārciņas vērtību. Dēļ to vien, ka diktatori Latvijā negrib pretoties un iebilst okupanta Vatikāna Pasaules bankai. To vien tikai māk, kā sev pielikt pie algas, un jau divreiz gadā.
 
#
Rūdolfs » Indegrients 23.janvāris 2018 22:08 atbildēt
turklāt visi zin kagan asv kongress gan asv senāts ir mēslu, sūkātāju, netīru zagļu, pedofīlu un teroristu savāktu..ja kāds asv mentels vēlas opnet, iedošu numuru pidaram:)
 
#
Bulšits 22.janvāris 2018 16:37 atbildēt
Auniem, kam nav savu smadzeņu, nevar palīdzēt neviens. Nopirka no marokāņiem pa lēto zagtu autiņu un tagad vaimanā.
 
#
Tas » Bulšits 22.janvāris 2018 16:53 atbildēt
nu blin perdeli kas tu baigais umniks esi ?
 
#
Valdis » Bulšits 22.janvāris 2018 18:35 atbildēt
gudritis uz poda, neaizmirsti par tadu lietu, kaa karma, ko tu vispar zini sai lietaa , bet izcelties gribas
 
#
Raimonds 22.janvāris 2018 15:54 atbildēt
Un ko tie pidirasi (EP deputāti) var cilvēkiem palīdzēt šādās lietās?
Neko ... viņi te tikai vietējà TV var pļerzāt savas partijas un protams savas intereses ... lai tiktu atkārtoti pie siles
 
#
Raimonds 22.janvāris 2018 15:52 atbildēt
A ko ta Latvija Eiropā vispār var ? ... var tikai mierigi noskatīties, kā citi Latvijai uz galvas taisa ...
Rek te ir uzskatāmi redzamas mūsu tās vienādās tiesības Eirokolhozā ...
 
#
Stienis » Raimonds 23.janvāris 2018 18:48 atbildēt
Un neaizmirsti, ka [diemžēl] arī tu esi viens no tevis pieminētajiem @irsējiem, turklāt dari to apskaužami regulāri. Bet nu - katram savs darbs...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers