Skandalozi: Skandalozs biznesmenis Vecrīgā notriec Ievu Branti 131 komentāri
 
Skandalozi

Skandalozs biznesmenis Vecrīgā notriec Ievu Branti

 
F64

Pilsoniski aktīvā juriste un sabiedrisko norišu līdzdalībniece Ieva Brante sociālajā tīklā Facebook atklājusi, ka šodien viņa Vecrīgā iekļuvusi ceļu satiksmes negadījumā.

Kā raksta pati Brante, pie auto stūres bijis "tas pats skandalozais afgāņu izcelsmes Latvijas uzņēmējs, kurš iesaistīts neskaitāmos skandālos un tiesas prāvās, Gulams Mohammads Gulami".

Viņa sīkāk izstāsta par notikušo:

"Braucām ar Būu pie Strēlniekiem, braucām taisni bez manevriem pa ietves daļu, nost no automašīnām. Kāds auto no aizmugures apsteidza un hop! priekšā un nogrieza ceļu. Izvairoties no sadursmes, sabremzēju, atsitos pret apmali un abas ar Būu nokritām.. ( Autovadītājs izkāpa ārā un.. lūdzu viņam palīdzību, bet saņēmu: "Pati vainīga", autovadītājs aizgāja uz viesnīcu.

Lieki teikt, ka dzīvojamā zonā mums ir priekšroka. Lieki teikt, ka cietušam ir jāpalīdz.
Mani vienkārši atstāja.

Kamēr "cēlos un vēlos", autovadītājs atnāca, iekāpa auto un mierīgi aizbrauca.
Nobildēju, nofilmēju, saucu Ceļu policiju, Ātros izsauca jau viņi.

Autovadītājs "uzpeldēja" pēc stundas, kad policija sāka rakstīt dokumentus. Tad arī noskaidrojās, ka dienas super-varonis ir Gulami.

Jā, ir video kameras, taču tās ir uz Gulami viesnīcas. Uz policijas jautājumu par ierakstu viņš ātri atbildēja, ka kameras neierakstot un tur nekā neesot"".

Komentāri [131]
#
yes 18.janvāris 2018 20:04 atbildēt
Rudā tante ar velosipēdu pagūlās zem Guļami un piepildīja sen loloto sapni par iespēju pagulties zem Guļami ar velosipēdu.....
 
#
Pilsonis 18.janvāris 2018 15:06 atbildēt
šādos gadījumos, ka apsardze neuzrāda videoierakstus var pamatoties uz fizisko personu datu aizsardzības likuma 15panta .ptu.31) Ja datu subjekts pieprasa informāciju attiecībā uz videonovērošanu, datu subjektam ir pienākums pēc pārziņa attiecīga pieprasījuma sniegt informāciju, kas nepieciešama datu subjekta un pieprasīto personas datu identificēšanai.

(4) Datu subjektam ir tiesības mēneša laikā no attiecīga pieprasījuma iesniegšanas dienas (ne biežāk kā divas reizes gadā) bez maksas saņemt rakstveidā šajā pantā minēto informāciju vai pamatotu rakstveida atteikumu pilnībā vai daļēji sniegt šajā pantā minēto informāciju. Informācijas izsniegšanu var atteikt, ja datu subjekts atsakās veikt šā panta 3.1 daļā noteikto pienākumu.
 
#
. 17.janvāris 2018 17:50 atbildēt
stāsta, ka viņa speciāli meklē un provocē šādas situācijas. tipiska skandāliste. nez, no kā viņa pārtiek? resp., kāds ir maizes darbs?
 
#
Ivars 17.janvāris 2018 16:30 atbildēt
Viss jau it kā Brantes skaidrojumā būtu tiesa, tomēr dažas būtiskas satiksmes negadījuma nianses viņa noklusēja. Biju pāris metru attālumā un visu redzēju. Tā ir ka Brante braucot nodarbojas ar citām lietām, tad jau arī nelaimes gadījumi notiek. Un tad divi skandalisti "sabučojas". Kaut gan Brantes brēka ir lielāka kā notikuma sekas.
 
#
Tā notiek kad migrantus ielaiž Latvijā!!! 17.janvāris 2018 9:46 atbildēt
Balsojiet tik vairāk par liberastiem welkomistiem - Par/Vienotība un šādu migrantu kas uzspļuj Latviešiem būs vel vairāk. Skataties paši. Эмигранты разносят Европу. Фатальный беспредел. ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ 2017
youtu.be/3fruM51pNck
 
Skatīt visus 131 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers