Skandalozi: Lielbritānijā mašīnā sadeg latvietis Mikus Alps - puisis, kurš bija karojis Ukrainā 30 komentāri
 
Skandalozi

Lielbritānijā mašīnā sadeg latvietis Mikus Alps - puisis, kurš bija karojis Ukrainā

 
Gērnsijas policija

Lielbritānijas pavalstī Gērnsijā likumsargi atraduši sadegušu mašīnu, kurā atrastas arī cilvēka mirstīgās atliekas, un policija jau paziņojusi, ka tās, visticamāk, pieder Latvijas pilsonim un Gērnsijas iedzīvotājam Mikum Alpam, kurš nesen bija pieteikts kā bez vēsts pazudis.

"BBC" vēsta, ka likumsargi pašlaik skaidro, kam pieder sadegušais spēkrats, taču tas nav viegli izdarāms.

33 gadus vecais latvietis Mikus Alps pagājušās nedēļas trešdienā tika pieteikts kā bez vēsts pazudis, savukārt skelets mašīnā atrasts pirmdien.

Gērnsijas policija

Gērnsijas policija gan norāda, ka nepieciešamas papildu kriminālistiskās ekspertīzes, lai noteiktu, ka mirstīgās atliekas tik tiešām pieder Latvijas pilsonim Alpam.

Lielbritānijas policija sākusi izmeklēšanu.

Tikmēr portāls "jauns.lv", atsaucoties uz Ukrainas medijiem, norāda, ka Ukrainā Mikusa Alpa bojāeja tiek saukta par slepkavību un "krievu atriebību". Par latvieša nāvi paziņojis Ukrainas armijas spēku vada komandieris Andrejs Červens, kurš publiski norādījis, ka "ir nogalināts mūsu kaujinieks".

Gērnsijas policija

"Mums ir zaudējums. Viņi nogalinājuši manu cīnītāju. Viņa vārds ir Mikus Alps, viņš bija latvietis pēc tautības un divus gadus brīvprātīgi karoja bataljonā Mariupolē. Krievi viņam draudēja, tad viņu atrada, nogalināja un sadedzināja. Sicīlijas mafija ir bērnu šļupsti, salīdzinot ar metodēm, ko izmanto Kremlis, lai realizētu sava imperatora mērķus. Viņiem nav nekādas atšķirības, kur nogalināt - Ukrainas austrumos vai pašā Eiropas centrā," "jauns.lv" citē komandiera Červena paziņojumu.

Andrejs Červens sola atriebties par Alpa nāvi un cer, ka nežēlīgā slepkavība nepaliks nesodīta.

Avoti: BBC; jauns.lv

Komentāri [30]
#
aina 14.janvāris 2018 23:21 atbildēt
Kam tad tagad ķersies pie rīkles,lai atriebtos?Par naudu,katrs var izdarīt,kas kalpo mafijai.
 
#
aivars 14.janvāris 2018 23:17 atbildēt
ko tu gribi,ja esi karavirs tad rekinies kad var arii kaads nobliezt....
 
#
hugo 14.janvāris 2018 22:52 atbildēt
bet vietējie saka ,ka bijis pamatīgā pālī..visa šī naida kurināšana pašiem pastalniekiem atspēlēsies.kad krievi jeņķus patrieks no savas pierobežas ,tad latvieši atkal varēs ņaudēt...
starp citu ,nupat viens latviešu smurgulis aizbraucis uz Islandi ,piemeties un ar citiem aizbraukuši uz nakstklubu..tie citi atgriezās un atklāja ,ka šo jauno pienācēju vnk aizmirsuši...a to pa to laiku pamatīgā reibonī savākusi policija..un labi ka tā --pašlaik islandē sniegputenis un tādi varoņi sprāgst kā mušas.
 
#
Es » hugo 15.janvāris 2018 19:32 atbildēt
Ej tak tu dirst stulbais krievfašist.
 
#
bobis 14.janvāris 2018 22:40 atbildēt
Krievu NTV saka, ka šamais esot bijis pēc tautības lietuvietis, tāpat arī poļi saka, ka Mikus ir lietuviešu brīvprātīgais. Ja bija Latvijas pase, tad tas uzreiz nenozīmē, ka ir latvietis.
 
#
Burunduks » bobis 14.janvāris 2018 23:01 atbildēt
Bija latvietis, 100%
 
#
karma 14.janvāris 2018 22:38 atbildēt
karma
 
Skatīt visus 30 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers