Skandalozi: Berluskoni turpināšot pavedināt: Sievietes vienmēr izrāda uzmanību man 2 komentāri
 
Skandalozi

Berluskoni turpināšot pavedināt: Sievietes vienmēr izrāda uzmanību man

 
AP / Scanpix

Bijušais Itālijas premjerministrs Silvio Berluskoni ceturtdien atbalstīja franču aktrises Katrīnas Denēvas pausto viedokli, ka vīriešiem jābūt tiesīgiem pavedināt sievietes.

81 gadu vecais Berluskoni, kurš ir ticis tiesāts par to, ka maksājis par seksu ar nepilngadīgām meitenēm ballītēs, televīzijas intervijā sacīja: "Ir dabiski, ka sievietes ir laimīgas par to, ka vīrietis izrāda viņām uzmanību. Es neesmu pie tā pieradis, jo sievietes vienmēr izrāda uzmanību man."

"Svarīgi ir tas, ka uzmanības izrādīšana ir eleganta," piebilda Berluskoni.

Berluskoni 2013.gadā tika notiesāts par seksuālām attiecībām ar nepilngadīgu prostitūtu - eksotisku dejotāju ar iesauku "Siržu lauzēja Rūbija", bet divus gadus pēc tam tika attaisnots pēc apelācijas.

Pašlaik Berluskoni tiek tiesāts prāvā, kurā viņš ir apsūdzēts liecinieku uzpirkšanā šajā lietā.

Denēva un vēl apmēram 100 ievērojamu francūziešu no izklaides industrijas, zinātnes un citām jomām ir parakstījušas atklātu vēstuli, kuru otrdien publicēja Francijas laikraksts "Le Monde".

Tajā pausts uzskats, ka vīriešiem jābūt tiesīgiem pavedināt sievietes un ka viņu apsūdzēšana seksuālā uzmācībā ir aizgājusi par tālu.

Vēstulē teikts, ka ASV kino magnāta Hārvija Vainstaina skandāla izprovocēts "leģitīms protests pret seksuālu vardarbību" ir aizgājis par tālu un jauns "puritānisms" apdraud grūti izcīnīto seksuālo brīvību.

Vēstulē arī nosodīts "denunciāciju" vilnis, kas sekojis pēc Veinsteinam izvirzītām apsūdzībām izvarošanā.

Francijā, kas ir slavenu feministu mājvieta, Denēvas parakstītā vēstule izpelnījās kritiku.

Feministe Karolīna de Āsa un vairāk nekā 30 citas aktīvistes trešdien tīmekļa vietnē "Franceinfotv" nosodīja šo vēstuli. "Šī vēstule ir kā neērts darba kolēģis vai kaitinošs onkulis, kurš nesaprot, kas notiek," norādīja aktīvistes. Viņas apgalvoja, ka Denēva un citas sievietes, kas parakstījušas vēstuli, šādi cenšas panākt, lai seksuālā vardarbība šķistu normāla.

Miljardiera Berluskoni partija "Uz priekšu, Itālija" (FI) ir guvusi labus panākumus sabiedriskās domas aptaujās pirms 4.martā gaidāmām parlamenta vēlēšanām, lai gan viņš pats nevar balotēties vēlēšanās, jo ir notiesāts par nodokļu krāpniecību.

Komentāri [2]
#
Valdis 12.janvāris 2018 11:27 atbildēt
Vecuma marasms.
 
#
Mr,Susurs 12.janvāris 2018 8:40 atbildēt
Reali pasmejos. Ari es turpinashi pavedinat sievietes. Vismaz es ta uzskatishu. Isteniba, man gan ir aizdomas, ka sievietes mani pavedina. Ko es iegustu no shadas pavedinashanas. Nu pilnigi neko, tikai un vienigi jaunu miesu. Vieniga sieviete pasaule, kurai es esmu vajadzigs ir sieva. Kaut gan meloju. mamukam un masai vel esu vajadzigs, bet tur citas asinsradnieciskas attiecibas. Cilveks, kuram ir vajadziga tikai miesa ir pliekans sava butiba... Man nav vajadziga tikai miesa, man ir vajadziga visa sieviete. Kas tas vispar par seksu, ja sieviete no rita nepaburksh , ka dienu nostradas, pec vetrainas nakts. Kas , tas par seksu, ja viltigi nebus pamanijusies ierakstit mana mobilaja savu telefona numuru. Pavedinat sievieti , nozime iegut ne tikai vinas miesu, bet vinas dveseli. Ar prieciniem un problemam. Un tikai tad, kad tav sieviete gruta dzives mirkli zvana un prasa palidzibu, tu vari uzskatit, ka esi vinu pavedinajis... Visos citos gadijumos esi bijis vienkarshi vibrators..
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers