Skandalozi: Režisors Hermanis no teātra izmet vēl vienu aktrisi 31 komentāri
 
Skandalozi

Režisors Hermanis no teātra izmet vēl vienu aktrisi

 
F64

Pēc nesenās ažiotāžas, ko izraisīja Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskā vadītāja Alvja Hermaņa rīcība, no štata uz ārštatu pārceļot vairākus pazīstamus aktierus, režisors atkal izcēlies ar līdzīgu soli – viņš atlaidis vēl vienu aktrisi.

Vēl esot bērna kopšanas atvaļinājumā, aktrisei Ingai Alsiņai-Lasmanei Hermanis telefonsarunā pavēstījis, ka māksliniecei lomu vairs nebūs un no štata aktieru saraksta viņas vārds būs svītrots, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Aktieru aprindās jau kādu laiku tiek apspriests, ka neilgi pirms plānotās atgriešanās darbā no bērna kopšanas atvaļinājuma Inga atlaista necienīgi - lai no līdzšinējās skatuves mākslinieces atbrīvotos likumīgi, Hermanis viņai izteicis piedāvājumu turpmāk būt nevis aktrisei, bet aizskatuves strādniecei.

F64

Sarunā ar žurnālu “Kas Jauns” daudzu TV skatītāju seriālā “Likteņa līdumnieki” iemīļotā aktrise Inga Alsiņa-Lasmane apstiprina, ka viņa kopš novembra vidus, kad noslēdzies bērna kopšanas atvaļinājums, vairs nav atgriezusies Jaunajā Rīgas teātrī.

Komentāri [31]
#
Vārpata 12.decembris 2017 22:05 atbildēt
Visatļautība. Talants. Ētika. Necieņa. Iedomība. Hermanis. ....... Visi klusē. Piekrīt. Baidās. Hermanis.
 
#
jancis 12.decembris 2017 16:28 atbildēt
Bet,ko lai nesaka tie cilvēki,kas tiek atlaisti no slimnīcām,skolām u.c. iestādēm?Tāpat meklē risinājumu tālākai dzīvei,citi tūkstoši ņem un aizbraucTā tak ir.
 
#
Priekšlikums 12.decembris 2017 16:27 atbildēt
Ar steigu jāizdod likums, ka režisoriem ir pienākums obligāti dot lomas jaunajām māmiņām, kuras atgriežas no dzemdību atvaļinājumiem. Ja nav tādu lomu, lai speciāli iestudē izrādes. Bet jaunās māmiņas jānodarbina obligāti!
 
#
likteņa atmata 12.decembris 2017 15:59 atbildēt
Nūūū... Ingu? Nu tak švaka, briesmīgi švaka, bet forša gan! Opomņisj, Alvi! Vai nesāk palikt par traku? Kad atlaidīsi Hermani?
 
#
Tijatija 12.decembris 2017 15:06 atbildēt
Vai tiešām vairs nav neviena cilvēka kas varētu šo iedomīgo režisoru nolikt pie vietas. Lai brauc atpakaļ uz ārzemēm un tur "ārdăs".
 
Skatīt visus 31 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers