Skandalozi: Interneta draudzene "atšuj" kavalieri, jo "viņš ir pārāk nabadzīgs" 3 komentāri
 
Skandalozi

Interneta draudzene "atšuj" kavalieri, jo "viņš ir pārāk nabadzīgs"

 
Ekrānšāviņš/Facebook

Bēdīgi iznācis kādam kungam no Velsas, kurš ar lielām cerībām devies uz Dominikānu, lai satiktu savu draudzeni ar kuru iepazinās internetā. Tomēr dāma viņu atraidīja, vēsta "Daily Mail".

Vīrietis, nonākot Dominikānas Republikā palicis bešā, sieviete viņu atraidījusi, jo uzskatījusi, ka viņam nav pietiekami daudz naudas. Tāpat četru bērnu māte, kura nonākusi finansiālās problēmas, norādījusi, ka piekritusi iepazīties ar vīrieti tuvāk pēc tam, kad saņēmusi ierosinājumu palīdzēt audzināt bērnus.

Taču, kad viņa devusies uz lidostu satikt vīrieti, izrādījies, ka viņam nav ne biļete atpakaļceļam, ne naudas. Kungs pat kļuva par vietējo slavenību pēc tam, kad sieviete internetā ievietoja video, kurā lūgusi kādam "savākt" iebraucēju, jo viņa nevar atļauties viņu uzturēt.

Vietējie britu diplomāti plāno kungam palīdzēt, lai atgrieztos Lielbritānijā.

Komentāri [3]
#
Interesanti 12.decembris 2017 13:49 atbildēt
kāpēc portāls ar tādu skubu metas publicēt saulē iedeguša meitieša fotogrāfiju ar bezjēdzīgu stāstiņu "iz ārzemēm"? Ja jau tik ļoti interesē šāda problēma vai tad nav Latvijā vietējo piemēru atliku likām, vai tomēr tik ļoti gribās atkal ielikt kādus "tumšādainu ļautiņu" attēlus un kāds par to maksā?
 
#
guntis 12.decembris 2017 10:42 atbildēt
Ta ir bijis vienmer.Nevar virietis alu sagadat,kur dzivot,nevar zaki nomedit ko est,nevar pasargat savu sievieti no zveriem uzbrucejiem un nevar vilku nomedit,nodirat adu,izgeret to,lai sievietei butu silts kazoks un silti mokasini-indianu zabaki-tadam sieviete bernu nedzemdes un negules klaja lauka blakus un putru nevaris,jo ko tad dot est,ja vins to nav nopelnijis mantiska apgade.un drosibas.
 
#
Adel 12.decembris 2017 7:40 atbildēt
Internetaa daamas meklee nevis kavalierus bet naudas maisus..nav nekaa stulbaaka kaa internetaa meklet kungu..laikam jau dziivee nespej neko nocopet...adeliite arii patik intetneta pedirasiem..bet es tos atsuju
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers