Skandalozi: Vai Elīna Maligina pēc šķiršanās zaudējusi augsto amatu bijušā vīra biznesā? 5 komentāri
 
Skandalozi

Vai Elīna Maligina pēc šķiršanās zaudējusi augsto amatu bijušā vīra biznesā?

 
Gints Ivuškāns/ F64 Photo Agency

Pirms vairākiem mēnešiem mediji informēja, ka izjukusi miljonāra Valērija Maligina un viņa sievas Elīnas laulība. Žurnāls "Kas jauns" vēsta, ka aktrise joprojām saglabājusi augsto amatu bijušā vīra biznesā.

Jau iepriekš vēstīts, ka Elīna kopā ar meitu šobrīd dzīvo Austrijā. Rīgu viņa apmeklē reti. Vēl laikā, kad viņa bija kopā ar miljonāru Maliginu, Elīna iecelta par "Olainfarm" meitasuzņēmuma "Silvanols" valdes priekšsēdētāju. Arī šobrīd viņa vēl skaitoties uzņēmuma darbiniece, raksta "Kas jauns.lv".

Tikmēr uz jautājumu, vai bijušais vīrs nav atriebīgs, māksliniece norādījusi : "Lūk, to mēs uzzināsim."

Avots: "Kas jauns"

Komentāri [5]
#
blondā 13.decembris 2017 19:10 atbildēt
vienkārši runājot....mauka...
 
#
anna 16.novembris 2017 11:53 atbildēt
Bet kāda runa te par kaut kādu "amatu"??? vienkāršs ieliktenis algu sarakstā, kas saņem regulāri pamatīgu naudas žūksni tikai par to, ka pārguļ ar firmas īpašnieku... ja viņa tādas summas saņemtu ar savu "mākslu" (teātrī vai gleznojot) cepuri nost... bet tā - vienkārši - labi apmaksāta prostitūta...
 
#
Kartupelis ar mugurkaulu 15.novembris 2017 21:02 atbildēt
Elīna,gan smuki uzmeta veco krievu Maliginu!!!Īstena Latviešu meiča un patriote!!!
 
#
Lyn 15.novembris 2017 0:05 atbildēt
Prieks kam sievietes censas pieradiit citiem, ka vinas nepratigi miil savus vechus, publicejot visadas bildes kopa, kaa El, bet atliek notikt kadam gimenes stridam un viss cauri! Sievietem nav jaizliekas un jaateelo, ka vinas miil viirieti, un tas nav jaslepj! Tas ir pilnigi normaali! Jo taa daba ir iekartojusi cilveeci!
 
#
Corbie » Lyn 15.novembris 2017 2:55 atbildēt
Kaa daba iekartojusi cilveci? Ka sieviete ir vnk viriesha daarga mauka? Par teeloshanu piekriitu, nevajag teelot, bet na nav juutu, pis taisni, nelien pie viiriesha... taadu shkuru deel kas melo arii visas huinjas notiek.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers