Skandalozi: VAKARA ZIŅAS. Intars Rešetins pēc sānsoļa atgriezies pie sievas? 34 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS. Intars Rešetins pēc sānsoļa atgriezies pie sievas?

 
Ingrīda Punka

Par pēdējo nedēļu apspriestāko notikumu viennozīmīgi kļuva Dailes teātra aktiera un režisora Intara Rešetina (37) sānsolis – jo īpaši tāpēc, ka abi ar sievu, fitnesa treneri un titulu «Mis Latvija 2002» un precēto sieviešu skaistumkonkursa «Mrs. Infiniti 2009» ieguvēju Zandu Zariņu-Rešetinu (38) tika uzskatīti par ideālu ģimeni, par teātra pasaules paraugpāri.

Ziņa, ka ģimene, kurā aug divas meitas - Elīza Marija (11) un Grēta Marija (5) -, ir izjukusi, bija negaidīts pavērsiens, kam sākumā pat negribējās noticēt. Un tomēr no drošiem avotiem tapa zināms, ka populārais aktieris ir uzsācis mīlas dēku ar BTA mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktori Elīnu Rasmani (30). Starp citu, abi bijuši pazīstami jau vismaz septiņus gadus, jo Elīna savulaik strādājusi Dailes teātrī. Vēlāk abu ceļi krustojušies TV3, kur Elīna bijusi mārketinga projektu menedžere, bet Intars filmējies seriālā «Šķiršanās formula». Viņš spēlēja žurnālistu Oskaru, kurš centās būt labs attiecību speciālists un uzturēja ļoti populāru, taču skandalozu blogu par šķiršanos. Nu aktierim būtu ko teikt arī no savas pieredzes...

Bet, kamēr vieni dzeltenie mediji Intaru un Elīnu izseko un arī it kā pieķer kopā, informējot, ka mīlnieki jau vairākus mēnešus dzīvo kopā dzīvoklī Rīgas centrā, citi raksta, ka Intars ir atgriezies ģimenē.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņa", www.vz.lv

Komentāri [34]
#
es pac 23.oktobris 2017 12:51 atbildēt
Ak tas ir pēdējo nedēļu apspriestākais notikums, turklāt viennozīmīgi???? Ak, laimīgie mēs, kam tik vien problēmu, ko apspriest!!!!
 
#
Temīda 23.oktobris 2017 11:12 atbildēt
Nesaprotama to sieviešu rīcība, kas vazaņķus pielaiž sev klāt...... tāpēc pret tādām sievietēm nav nekāda cieņa no vīrieša puses. Līdz šim brīdim vainoju Intaru, bet nu mana nostāja mainījās pilnīgi pretēji, nu protama, ka tāda jēla lupata ir jāpamet.
 
#
tai eh 23.oktobris 2017 0:30 atbildēt
Ak tad skauž gan!Pašai tak nav nekāda.
 
#
Nu bet 23.oktobris 2017 0:00 atbildēt
Mīkstais pauts, kurš izliekas par baigo stāru, bet ir GĻĒVS memļaks! šļupstot par vājprātīgo Lovi, uztaisījis sievai 2 bērnus - 5 un 11 gadi!
Ja sieva paņērma atpakaļ, ļoti pareizi! Lai piedalās audzināšanā = nevis apkārt-jāšanas staplaikos nu tik IZLIKSIES par tēvu paša uztaisītiem bērniem!
 
#
davis 22.oktobris 2017 21:42 atbildēt
jaaklis staigatajs
 
Skatīt visus 34 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers