Skandalozi: IZRĀDĀS cilvēks zina, ka ir miris, jo smadzenes vēl strādā 23 komentāri
 
Skandalozi

IZRĀDĀS cilvēks zina, ka ir miris, jo smadzenes vēl strādā

 
Reuters/Scanpix

Šermuļus izraisoši medicīniskie pētījumi atklājuši, ka, kad cilvēks nomirst, viņš to zina, jo smadzenes turpina funkcionēt un cilvēks zina, kas notiek apkārt īsi pēc sirds apstāšanās, vēsta "Mirror".

Eksperti ir ilgi spriedelējuši, kas notiek ar cilvēku, kad viņš nomirst. Jaunākie pētījumi liecina, ka cilvēka apziņa turpina darboties pēc tam, kad viņa sirdsdarbība ir apstājusies un ķermenis vairs nekustās.

Pētījumā piedalījušies cilvēki, kuri pārcietuši sirdsdarbības apstāšanos. Viņi izklāstīja, ka pēc sirds apstāšanās, viņi saprata, kas notika apkārt, dzirdēja, kā ārsti cenšas atjaunot sirdsdarbību. Tas nozīmējot, ka cilvēki varētu pat dzirdēt, kā ārsti paziņo par viņa nāvi, apziņai paliekot ieslodzītai savā ķermenī.
Komentāri [23]
#
es 15.februāris 2018 14:51 atbildēt
interesant kādas sajūtas ir, kad esi miris
 
#
Es 21.oktobris 2017 21:21 atbildēt
Tāpēc jau eksistē termins - smadzeņu nāve!
 
#
sens 19.oktobris 2017 16:27 atbildēt
ja cilveks tads pat ka dzivnieks kuram nogriezt galva lai apestu iestajas muziga nakts uz neatgriezsanos lai petnieki neprato jo vini grib ka ta dziviba butu muziga tas nenotiks lidzko nomirsti ari esi beigts uz muziem amen...netelojiet dievu varenibu jo tadu nau ka tikai cilveku fantazija esat dievi.....
 
#
v 19.oktobris 2017 16:25 atbildēt
Cilveks kad izrubas tad ir viss. Nav nekadas domasanas. Tas ir cits apzina stavoklis.
 
#
mhm 19.oktobris 2017 15:53 atbildēt
Pilnīgas muļķības, cilvēka apziņa neatrodas ķermenī, bet tur ārā. Smadzenes ir tikai borta kompjuters, kurš pārvalda ķermeni, līdz ātoma līmenim, un sazinās ar apziņu
 
Skatīt visus 23 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers